Fórum
Kategorie: AS akce 9 hour

Akce 9 HOUR - poslední informace před akcí

Akce 9 HOUR - poslední informace před akcíJak se dostanu na místo konání a co vše nesmím zapomenout?

Akce 9 hour se koná v areálu airsoftového hřiště Bezno - Hájek, které leží na těchto souřadnicích: 50.3778094N, 14.8206189E

Pro příjezd autem je nelépe využít dálnici D10. Ve směru z Prahy na Liberec sjedete z dálnice na sjezdu č. 40, podjedete dálnici a znovu vrátíte se na ni vrátíte ve směru na Prahu a hned následně ji opustíte na sjezdu č. 39. Ve směru od Liberce sjedete rovnou sjezdem č. 39.
Dále pak budete pokračovat po silnici č. 16 ve směru na Zámostí a Jizerní Vtelno, kterými projedete. Ze silnice č. 16 pak mezi obcemi Jizerní Vtelno a Bezno odbočíte doprava na účelovou komunikaci směrem k Hájku. Tento sjezd bude označen cedulí "9 HOUR" a příjezd bude dále značen až na parkoviště. silnicí č. 16 lze také přijet ve směru od Mělníka.

Nemáte-li auto, je nejbližší zastávkou s víkendovým provozem zastávka autobusů Písková Lhota, rozcestí mělnické silnice, kam jezdí spoje z Mladé Boleslavi. Vzdálenost zastávky od herního areálu je zhruba 8 km.

mapa

Od kolika hodin začínají registrace?
Předprodej lístků po internetu za zvýhodněnou cenu 250 Kč je ukončen ve středu 26. dubna 2017 ve 12:00. Poté je možné lístek zakoupit jen přímo na místě akce při registraci a to za cenu 350 Kč.
Registrace na místě bude zahájena v sobotu 29. dubna 2017 v 7.00 hod. a bude ukončena se zahájením nástupu v 8.30 hod. (pozdější zaregistrování je po dohodě možné).

Co budu k registraci potřebovat?
- 350 Kč k uhrazení registračního poplatku (pokud jste jej nezaplatili předem bankovním převodem)
- občanský průkaz k prokázání věku a totožnosti
- vyplněné a podepsané prohlášení o účasti ve hře 9 Hour. Ke stažení ZDE
- hráči mladší 18 let písemné potvrzení se souhlasem zákonného zástupce k účasti ve hře, ke stažení ZDE
- airsoftovou zbraň připravenou ke změření úsťové rychlosti (pro měření budou použity kuličky 0,20g dodané organizátorem značky G&G nebo Guarder)

Pamětní nášivky pro rozlišení herních stran, bude možné na místě zakoupit při registraci (cena 100 Kč/ks).

Od kolika do kolika hodin trvá hra?
Úvodní informační nástup je plánován na 8.30 hod.
Hra bude zahájena v 9.00 hod. a ukončena v 18.00 hod.

Jaké zbraně jsou povoleny?
Na akci je povoleno používat jen airsoftové zbraně, které byly ověřeny při registraci a které byly označeny dle úsťové rychlosti. S výjimkou kulometů je povoleno používat jen tlačné zásobníky s kapacitou max. 150 ran. Počet zásobníků ani munice není omezen.

do 130 m/s - použití bez omezení (bílá páska)

od 131 m/s do 160 m/s - střelba jen jednotlivými ranami na min. 10 m (modrá páska)

nad 160 m/s (max. 190 m/s) jsou povoleny jen manuálně natahované odstřelovací pušky, které se smí používat na minimálně 20 m (červená páska)

HPA zbraně, které nebyly předem ohlášeny a schváleny organizátory, jsou zakázány. HPA zbraně musí být přihlášeny nejpozději do 26. dubna 2017. HPA zbraně musí být trvale nastaveny na úsťovou rychlost max. 160 m/s a v průběhu hry budou kontrolovány.

Je povolena pyrotechnika?
Na akci není povolena žádná výbušná pyrotechnika. Povoleny jsou pouze legálně prodávané dýmovnice, které jsou opatřeny certifikační značkou schvalující jejich použití v ČR. Dále jsou povoleny nevýbušné imitace granátů a jiných min poháněné plynem, CO2 či pružinou.

Jak je řešeno označení herních stran?
Na akci jsou dvě hlavní herní strany - strana generála José Nera (bílí) a strana atentátníků (červení).

Pro označení herní strany musí mít každý hráč kolem krku uvázán ze všech stran viditelný šátek příslušné barvy nebo palestinu v příslušné barvě.

Každá herní strana se pak dělí do tří scénářových frakcí s mírně rozdílnými úkoly, které se odlišuji dle pokrývek hlavy:
Strana generála José Nera (bílí)

- Bílí Jaguáři - helma
- Korporace - kšiltovka
- Nájemní žoldáci - klobouk

Strana atentátníků (červení)

- Rudé Mantikory - helma
- Umírněné frakce odporu - baret
- Zahraniční poradci - šátek/shemag

Pro označení zasažených hráčů a hráčů mimo hru je povinná reflexní vesta.

Jaké doporučujete ochranné vybavení?
Podmínkou pro vstup do hry jsou certifikované ochranné brýle. Vzhledem k tomu, že areál je založen spíše na střetech na krátké vzdálenosti doporučujeme použití ochranných masek na obličej, mřížek a dalších chráničů. Pro pohyb v budovách a jejich okolí doporučujeme nákoleníky a kvalitní ochranné rukavice.

Co bude na místě k dispozici?
Na místě bude k dispozici prodej základních airsoftových doplňků jako jsou kuličky, plyn a CO2 bombičky, ochranné brýle, reflexní vesty a v omezeném množství doplňky pro rozlišení herních stran. Na základě předobjednání jsme vám však schopni na akci dovézt i jakékoli další zboží ze sortimentu www.airsoftshop.cz.

Na OFF ZONE budou k dispozici mobilní WC a umyvadlo s užitkovou vodou.

Prodej občerstvení nebude na akci zajištěn.


Vydáno: 24.4.2017 16:22 | 
Přečteno: 1407x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Účet

Kalendář

Archiv článků