Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Pozvánka na akci - Gangy Zaragui 2

Pozvánka na akci - Gangy Zaragui 2aneb manuální přestřelka na předměstí (20.10.).

Jménem Operace Zaragua, Bohemia Air Soft a Airsoft.cz vás chci co nejsrdečněji pozvat na naši čistě manuální akci, konanou od 20. října 2018 na airsoftovém hřišti Bullet Farm Klecany.

Velké letní boje v Zaragui jsou za námi a všechny frakce utrpěly v bojích ztráty. Samozřejmě přišli i o některá svá území. Tyto oblasti nyní náleží místním gangům a jiným pouličním skupinám. Válka pouličních gangů začíná na předměstí hlavního města Zaragui. Přidejte se do této malé přestřelky a urvěte si i vlastní žvanec moci a peněz. Jako člen bezejmenného pouličního gangu se můžete připojit do války i vy!

Akce je zaměřena pouze na hru s manuálními zbraněmi a slouží jako připomenutí starých časů, kdy elektrické zbraně byly vzácné a airsoftový boj s manuály zcela běžný.
Celá přestřelka bude pojata jako několik krátkých samostatných her s různými propojenými scénáři. Půjde zde především o zábavu a volné střílení v zajímavém herním prostoru plném budov.
Hráči budou rozlišeni páskami, tak jak bylo dříve zvykem. Není proto nutné řešit oblečení ve kterém přijdete. Nicméně nechal bych uniformy doma a nahodil něco civilnějšího, co bude více evokovat přestřelky pouličních gangů. Samozřejmě, pokud přijdete ve vojenském kompletu, ze hry vás určitě nevyloučíme.

Na místě bude k zakoupení něco málo munice i zbraní. Pokud ale chcete něco přivézt přímo na akci, stačí udělat objednávku na airsoftshop.cz a po poznámky uvést "Vyzvednu 20.10. na akci Gangy Zaragui 2"
V souvislosti s tím má Bohemia Air Soft akční nabídku manuálních zbraní. Takže pokud nemáte manuální zbraň, projděte si stránky airsoftshop.cz.

Základní pravidla akce
- účast pouze s manuální zbraní s výkonem do 130 m/s s 0,20g
- zákaz veškeré pyrotechniky
- vstupné přímo na místě 100 Kč
- kapacita 60 hráčů
- hráči pod 18 let musí mít od rodičů podepsané potvrzení o účasti ZDE (v brzku doplníme odkaz)

Registrace se jménem týmu či jednotlivců a počtu hráčů posílejte na email akce@airsoft.cz
Platba probíhá na místě. Prosíme, ať máte přesný obnos 100 Kč pro urychlení r