Fórum

Airsoft NEJ 2019 – Finální hlasování

Je to tady! Dnes byl spuštěn první ročník české airsoftové ankety Airsoft NEJ 2019

Možná si říkáte, proč anketu, proč hlasování? vždyť takové už se dělají jinde. Jenže nám přišlo líto, že nemáme žádnou českou, která by skutečně reflektovala vkus českých hráčů. Taková, která by alespoň trochu zrcadlila skutečný stav u nás. Jistě, můžeme se podívat na výsledky zahraničních anket, ale skutečně se s takovým výsledkem ztotožní český hráč, který provozuje airsoft ve zcela jiném prostředí a podmínkách? My si myslíme že nikoliv. A proto jsme se na serveru Airsoft.cz rozhodli vyhlásit vlastní cenu! Cenu, jejíž vítěze určí čeští hráči. Cenu Airsoft NEJ 2019 pro ty, kteří jsou v očích českých fanoušků airsoftu ti nejlepší nebo nejoblíbenější.

V první, nominační, části jste navrhovali zástupce ve 25 kategoriích. Nominační kolo již bylo končeno, probíhá finální hlasování!

KLIKNĚTE A HLASUJTE PRO CELKOVÉ VÍTĚZE ANKETY NEJ 2019

Pět kandidátů z každé kategorie, kteří získají nejvíce nominací, se bude ocházet o vaše hlasy ve finálním hlasování, kde se rozhodne o celkových vítězích v každé kategorii. Finále bude odstartováno 4.2. a výsledky finálního hlasování budou zveřejněny 1.3. na serveru Airsoft.cz. Po vyhlášení výsledků se pokusíme cenu předat všem vítězům, bude-li to v našich silách.

Při vypsání ankety Airsoft NEJ2019 jsme sice stanovili, že z nominančního kola postoupí do finálního hlasovní v každé kategorii pět kandidátů s nejvyšším počtem hlasů, ale po vyhodnocení výsledků jsme však u některých kategoriích pustili do finále, z důvodu rovnosti hlasů, více kandidátů a u jiných naopak méně adeptů.

Kdy došlo k vyššímu počtu nominací je tedy jasné – stalo se tak v případě, že na posledním nominančním místě bylo více adeptů se stejným počtem hlasů. Naopak méně postupujících je v těch případech, kdy se byl buď celkově menší počet nominovaných (méně než pět), nebo za nominovanou skupinou s výrazným počtem hlasů následovalo na dalších místech zcela roztříštěné pole množství jednotlivých kandidátů s jediným hlasem. Tento postup nám přišel jako nejobjektivnější.

Je nám zároveň jasné, že k hlasování je potřeba vás trochu nalákat. Nebojte se, ani jako hlasující nepřijdete zkrátka! Každý hlasující bude mít šanci vyhrát zajímavé ceny! A pozor, pokud se zúčastníte nominačního i finálového kola, bude vaše šance na výhru dvojnásobná! Co můžete vyhrát?

- Elektrickou zbraň G&G GC 16SRL v ceně 7678 Kč od obchodu Bohemia Air Soft.
- 2x10 volných vstupů na airsoftové hřiště od Bullet Farm Klecany.
- 4x poukaz v hodnotě 250 Kč od výrobce taktické výstroje As-Tex.
- Několik kusů zajímavé výstroje od obchodu Armyshop Sniper.

Uvidíme, zda se objeví i ceny od jiných partnerů. Oslovili jsme totiž všechny velké české airsoftové obchody a značky bez rozdílu a také řadu dalších, které se zabývají prodejem airsoftu alespoň okrajově. Přesto nebude samozřejmě chybět ani řada menších cen, jako jsou různé nášivky a jiné propagační předměty.

Chcete se i vy dodatečně stát sponzory této ankety? Zviditelnit se na této hlavní straně a v další propagaci? Chcete věnovat do soutěže také nějaké ceny, které budou předány vámi, nebo vaším jménem? Tak neváhejte a napište na akce@airsoft.cz pro podrobnější informace.

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků