Fórum
< návrat zpět

Týmy, akce a nábory


Téma: Nábor Praha rss

Zaslal/a 19.5.2017 18:42

Hledáme pár lidí do týmu, který se volně inspiruje americkými ozbrojenými silami (ale vlajky nenosíme).

Nabízíme pravidelná cvičení, akce, profesionální kurzy za výhodnou cenu, pomoc s nákupem vybavení od lidí, kterým už rukama pár věcí prošlo... A možná něco na způsob přátelského kolektivu, jestli se to tak teda dá nazvat.

Požadujeme věk 18+ (prosím, ani to nezkoušejte. Stačí, že musím luštit maily od dospělých, nepotřebuju vědět, že "je my 14 ale vipadám na 19náct"), účast na cvičeních (budete kulantně posláni do pr...e, až se přihlásíte na akci, aniž byste se objevili na jediném cvičení), mozek v hlavě a ochotu utratit nějaké peníze za vybavení.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na warhawkcompany@gmail.com a my vám rádi sdělíme detaily. Přiložte prosím CV, motivační dopis a fotku své matky v sexy oblečku.

Zaslat odpověď >

#002437
Nábor přes zimu opět aktivní, hledáme 2-3 lidi na doplnění družstva.
#002545
Další možnost přidat se k nám! Airsoft je pro nás relax a rádi si jen tak zastřílíme, ale snažíme se jít o krok dál. A protože nikdo z nás není armádní instruktor, jdeme o krok dál skrze odborné kurzy. Jen to, co se na nich naučíme od profíků, si navzájem předáváme. Ideální pro ty, kterým nestačí "Dělej to takhle, protože to tak děláme my."

Již více než dva roky pracujeme na metodice zaučení nováčků, která se neustále vyvíjí, troufneme si však říct, že dokážeme slušně uvést do problematiky i člověka military a airsoftem nedotčeného.

Zaujalo tě to, ale nevíš jistě, jestli to s náma chceš zkusit? Napiš nám, sejdeme se v civilu, pokecáme a uvidíme. A třeba domluvíme první cvičení na zkoušku, bez závazků.

https://www.facebook.com/warhawkcompany/

img

PS: Po zkušenosti s matkami jsme se rozhodli přejít na fotky sester.
#002612
Chceme se posouvat stále dál. A proto bychom se rádi během roku 2020 rozšířili o další družstvo.

Hledáme lidi primárně z Prahy a okolí, ale pokud jsi z větší dálky, neboj se napsat. Máme členy i mimo Středočeský kraj.

Kontakt:
warhawkcompany@gmail.com
https://www.facebook.com/warhawkcompany/

img

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků