Fórum
< návrat zpět

Pozvánky na akce


Téma: Bullet Farm Klecany - Restart 1.7.2017 rss

Zaslal/a 8.6.2017 18:40

Zdravím,
rád bych tady informoval o znovuotevření airsoftového areálu Bullet Farm Klecany. Po předchozích letech, kdy došlo ke znatelnému úpadku úrovně hřiště po stránce herní i technické, se tento areál dostal konečně do správy lidí, kteří mají skutečně o airsoft zájem :)

Areál je momentálně pro hry uzavřen, protože dochází k jeho vyklízení a zabezpečení (odstranění skel z oken, odřezávání železa trčícího ze stěn, zakrytí děr apod.), ale v sobotu 1.7. 2017 chystáme jeho znovuotevření s novými herními scénáři, rozšířeným prostory a řádným organizačním týmem.

Kromě pravidelných sobotních airsoftových akcí je možné po domluvě areál využívat i k týmovým tréninkům nebo jiným akcím souvisejícím s airsoftem. V případě dotazů pište přímo zde na fórum, případně na facebookový účet níže.

Pro více informací sledujte toto fórum nebo facebook https://www.facebook.com/airsoftklecany/

S pozdravem
Nový tým Bullet Farm.

Make airsoft great again.


#001778
Tak na četnější žádosti jsme se rozhodli pořádat znovuotevření areálu po oba dva víkendové dny. Proto vás všechny zvu na na Bullet Farm - Restart konaný v sobotu 1.7.2017 ,ale i na Bullet Farm - Restart vol.2 konaný v neděli 2.7.2017. kdo přijde oba dva víkendové dny, tak má zvýhodněné vstupné 150Kč. Více info na facebooku https://www.facebook.com/pg/airsoftklecany/events/
#MakeAirsoftGreatAgain

Menu

Odkazy

Účet

Kalendář

Archiv článků