Fórum
< návrat zpět

Airsoftové zbraně a příslušenství


Téma: Rada s koupí AEG pro holku rss

Zaslal/a 1.7.2017 21:17

Zdravím, potřebovala bych poradit nějaký lehký samopal, ale zase ne nic co okamžitě rozbiju a nebude to mít malý výkon, něco co bude vážit cca do dvou kilo, protože manžel má 3.5 kg samopal a já ho sotva uzvednu a chceme chodit hrát spolu. Jo a ještě kdyby někdo věděl kde sehnat výstroj pro holku, tak bych byla také ráda za odkaz, protože jsem nic moc nenašla a pánské malé velikosti mi jsou ještě velké 5 ... Děkuji za reakce...

Zaslat odpověď >

icon #001781
Dvě kila, to je problém. Asi nejvhodnější by byla nějaká varianta MP5K s prodlouženou hlavní do tlumiče. Má to mechabox verze 3, takže ji lze upgradovat na vyšší výkon.
Takže buď přímo klasickou MP5K http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_409/products_id/11077
Nebo pokud chceš mít sklopnou pažbu tak tuhle verzi http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_409/products_id/11078
U obojího bych pořídil větší zásobník a prodloužil hlaveň do tlumiče. Budeš mít lehkou zbraň s váhou něco přes dvě kila, ale dobře vyváženou, takže pocitově bude lehká.
Zároveň to je standardní zbraň, takže díly na to jsou.

Co se oblečení týče, tam je to složité. Záleží, co chceš mít na sobě, resp. jaký vzor maskáčů. Něco se dá sehnat ve skutečně malých velikostech (třeba BW maskáče).
Výstroj je taky téma na delší diskutování, ale zkusil bych bych spíše nějakou formu bandalíru, nebo opasku s řemením, na který si můžeš dát sumky. Hodně taktických vest je pro ženský nepohodlných.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků