Fórum
< návrat zpět

Airsoftové zbraně a příslušenství


Téma: Rada s koupí AEG rss

Zaslal/a 13.7.2017 8:52

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem zbraně. Rozhoduji se mezi dvěmi zbraněmi první je tato: http://airsoftpro.cz/cz/airsoftove-zbrane/elektricke-dlouhe-aeg/m4-m16-sr25-416/sr-15-t2-celokov-cerna-detail a druhá je tato: http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_405/products_id/14686
Byl bych rád kdybyste mi poradili výběrem a zhodnotili jednotlivé zbraně. Jde mi hlavně o to aby byla zbraň dostatečně výkonná pro boj na dlouhé vzdálenosti (v lese), aby byla kvalitní aby něco vydržela, aby měla co nejmenší poruchovost a aby byla spolehlivá. Já osobně bych byl radši pro tu sr-15 protože je to celokov údajně má lepší vnitřní díly a je výkonnější díky pružině m130 ta z bohemia airsoft je méně výkonnější a je z abs plastu ale zas je to ověřená značka... Opravdu nevím kterou. Kdybyste mi někdo poradil a jednotlivé faktory u zbraní porovnal a posoudil a to né podle vypsaných údajů (to dokážu taky :P) ale i ze zkušenosti a z odborného hlediska byl bych moc vděčný.
Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Zaslat odpověď >

icon #001795
Osobně bych do žádné vysloveně "noname" značky nešel, už jen proto, že není jasné, jak moc dobře jsou kompatibilní a dobře sehnatelné vnitřní díly. V tomhle ohledu bych určitě volil ASG-Classic Army. Tělo z plastu na funkci zbraně moc vliv nemá a ačkoliv si to moc lidí nemyslí, vydrží.
Pokud chceš výkon na delší vzdálenosti a spolehlivost, tak to chce něco dlouhého, s mechaboxem verze 3 (G36/AK).
Níže třeba dlouhá G36 od JG Works. Nejsou špatné
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_408/products_id/4231
A nebo kapku dražší upravené AK s vysokým výkonem
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_406/products_id/4227
Recenze na ní je zde:
http://airsoft.cz/elektriky/warrior-w47-r.i.s.celokov-upg

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků