Fórum
< návrat zpět

Elektriké M4/M16


Téma: Výběr zbraně do 9000 Kč. M4 , SR25 rss

Zaslal/a 12.2.2018 21:09

Zdravím chtěl bych se zeptat sháním dobrou zbraň se kterou bych mohl hnedka od začátku hrát a nemusel do ní cpát další prachy (aspoň né tolik). Poraďte nějakou značku či přímo zbraň.
Nejlépe kdyby měla už : 6,01/6,03 hlaveň, Li-pol baterku, slušný mechabox který vydrží vysokou kadenci .


icon #002016
Nejdříve upřesním tvoje požadavky. Bude velmi složité je uspokojit, protože:
Snad žádný výrobce nedává do zbraně v základu Li-pol baterii (viděl jsem snad jen u STENa). Všeobecně žádný kvalitní/značkový výrobce ti ke zbrani baterii nedává.
To stejné 6,01 hlaveň se v základu nedávají a 6,03 velmi velmi vyjímečně. Spíše se používají přesné bronzové 6,04 hlavně.
Slušný mechabox který vydrží vysokou kadenci, není ten, který je v M4 a SR25, ale chápu jak to asi myslíš. Počítej s tím, že se musíš rozhodnout mezi kadencí a výkonem. Skutečně bytelný mechabox není verze 2, ale musel by to být nějaký hliníkový nebo tak něco. Na stranu druhou, já věřím, že pro normální rozumný výkon/kadenci, zvláště nechceš-li investovat, stačí kvalitnější značkový mechabox.

Výbornou volbou mezi M4 je dnes ICS PAR Mk3
Dobrý výkon, vnitřní díly i mechabox. Kvalita. Samozřejmě to něco stojí, takže cena je těch cca 9000 Kč dle verze. ICS mohu všeobecně vřele doporučit, i kdyby šlo o obyčejnou základní M4A1 verzi.
Zajímavou variantou je i Wild Hog od G&G. To je taky moc dobrá zbraň.
Pokud je nutné se za každou cenu vejít do 9000 Kč, tak pak jedině něco od JG, které nabízí super výkon a vcelku slušný vnitřek včetně zesíleného mechaboxu, nebo nějakou dražší pušku od APS která má Silver Edge mechabox. Toť moje rada :-)

Menu

Odkazy

Účet

Kalendář

Archiv článků