Fórum
< návrat zpět

Týmy, akce a nábory


Téma: Hledám tým (Plzeň) rss

Zaslal/a 5.8.2018 15:59

Zdravím všechny, rád bych znovu po letech začal (alespoň nějak) hrát airsoft. Je mi 23 let a jsem z Plzně, bohužel lidé se kterými jsem před zhruba 5-6 lety hrál jsou již dnes jak se říká ve větru, ale já bych opět rád oprášil starou zbraň. Předem děkuji, pokud alespoň někdo odpoví.

Zaslat odpověď >

#002360
Ahoj! Předběhl jsi mne o necelou hodinu :D Mám úplně stejný dotaz. Hrával jsem airsoft asi před osmi lety a chci se do toho pustit taky znovu, nyní spolu s přítelkyní. Je nám 25/26. Kvéry máme, brýle taky ale nemůžu pořádně najít nějakou skupinu na facebooku, nebo víc info o airsoftu v okolí Plzně, abychom se spojili s lidmi a zahráli si... Jestli chceš tak si mě přidej na FB pod jménem "Core Tinkerton" můžem si vyměnit poznatky a třeba si zahrát nebo spolu zaject na nějakou akci.
#002414
Zdary jsem na tom stjne ale par lidi bych asi dohromady dal.. Uz jsi nekoho sehnal? 6
#002417
Ahoj, taky shánim pár lidí,bydlím v Třemošné, ale spíš koukám po Plzni...

Kdyžtak vilemkutil@seznam.cz
#002418
Ahoj, taky shánim pár lidí,bydlím v Třemošné, ale spíš koukám po Plzni... 10 1
#002425
Zdravím jsem velitel AS týmu který se zabývá volnou tématikou USMC. Nenapodobujeme jednotku nýbrž se inspirujeme a snažíme se o to aby z nás byl dobrý tým. Jsme Z Klatov, hledáte tým kde vás nebude nikdo buzerovat kde je si každý rovný kde po vás na startu nebude nikdo šlapat že nemáte hned výstroj jako maj ostatní tak máte možnost se k nám přidat. Zde je mejl na kterém se můžete ozvat budeme se těšit

eagles.31st@seznam.cz

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků