Fórum
< návrat zpět

Týmy, akce a nábory


Téma: Hledám tým (Plzeň) rss

Zaslal/a 5.8.2018 15:59

Zdravím všechny, rád bych znovu po letech začal (alespoň nějak) hrát airsoft. Je mi 23 let a jsem z Plzně, bohužel lidé se kterými jsem před zhruba 5-6 lety hrál jsou již dnes jak se říká ve větru, ale já bych opět rád oprášil starou zbraň. Předem děkuji, pokud alespoň někdo odpoví.

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2   další »
#002360
Ahoj! Předběhl jsi mne o necelou hodinu :D Mám úplně stejný dotaz. Hrával jsem airsoft asi před osmi lety a chci se do toho pustit taky znovu, nyní spolu s přítelkyní. Je nám 25/26. Kvéry máme, brýle taky ale nemůžu pořádně najít nějakou skupinu na facebooku, nebo víc info o airsoftu v okolí Plzně, abychom se spojili s lidmi a zahráli si... Jestli chceš tak si mě přidej na FB pod jménem "Core Tinkerton" můžem si vyměnit poznatky a třeba si zahrát nebo spolu zaject na nějakou akci.
#002414
Zdary jsem na tom stjne ale par lidi bych asi dohromady dal.. Uz jsi nekoho sehnal? 6
#002417
Ahoj, taky shánim pár lidí,bydlím v Třemošné, ale spíš koukám po Plzni...

Kdyžtak vilemkutil@seznam.cz
#002418
Ahoj, taky shánim pár lidí,bydlím v Třemošné, ale spíš koukám po Plzni... 10 1
#002425
Zdravím jsem velitel AS týmu který se zabývá volnou tématikou USMC. Nenapodobujeme jednotku nýbrž se inspirujeme a snažíme se o to aby z nás byl dobrý tým. Jsme Z Klatov, hledáte tým kde vás nebude nikdo buzerovat kde je si každý rovný kde po vás na startu nebude nikdo šlapat že nemáte hned výstroj jako maj ostatní tak máte možnost se k nám přidat. Zde je mejl na kterém se můžete ozvat budeme se těšit

eagles.31st@seznam.cz
#002441
Zdravím autora hlavního příspěvku i všechny účastníky v diskuzi! Chci se zeptat, jaká je aktuální situace a jak to vypadá? Pokud je zájem o tým ještě aktuální, sháním k sobě také nějaké ty lidi na tým.

Jsem sice z Prahy, ale do Plzně jezdím snad každý týden pracovně a tím směrem je také hromada potencionálních míst pro cvičení. Mobilní jsem autem poměrně dost, tak by se s tím snad dalo něco dělat, kdyby byl zájem?

Sám jsem tady vkládal nedávno příspěvek, zde je na něj odkaz: http://airsoft.cz/index.php?m=topic&id=2439

Pokud by měl někdo zájem, budu rád když dá někdo vědět! E-mail je hammerhead-airsoft@seznam.cz.

V současné době dám dohromady cca 3 lidi.

Zdraví Wolf
#002447
Ahoj jakou mas zbran a co chces hrat a na jake urovni?
#002450
hoj,
hledáme nové lidi, se kterými bychom mohli založit tým. Zatím jsme jistí 3, další 2 se rozhodují. Jsme ze západních Čech, chtěli bychom vytvořit dobrou partu lidí, abychom mohli společně jezdit na akce a alespoň každých 14 dní se sejít a zatrénovat si.

Zkušenost s AS máme, jen jsme na nějakou dobu přestali hrát a nyní bychom chtěli znovu začít. Je nám v rozmezí 20 - 22 let. Plánujeme se držet ve stylu US Army - woodland nebo digital woodland.

Pokud budete mít zájem, můžeme se domluvit.
#002462
Zdravím
Je mi 12 let a také hraju airsoft a hledám nějakou skupinu
Se kterou jsem hrával dříve tak už nehraje
Když tak se ozvěte na maty.lastovicka@gmail.com
Rád bych si někdy zahrál
#002464
Ahoj, schánim par lidi na Plzeňsku co už mají nějaké zkušenosti s AS a chtěli by založit menší jednotku. Napište. J.

Strana:  1 2   další »

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků