Fórum
< návrat zpět

Týmy, akce a nábory


Téma: Nábor Fallschirmjäger rss

Zaslal/a 3.11.2019 23:06

Zdravím všechny,

Rádi bychom získali, pár nových lidí do týmu, a tak touto cestou sdělím nějaké informace.
Pro představení jsem Obergefreiter Gustav Müller, působím v týmu Höllenhunde, pocházející z Prahy (ale máme členy i z Vysočiny, a akce jsou stejně celorepublikové), který se zaměřuje na výsadková vojska německé armády, konkrétně Fallschirmjäger Regiment 2. Hledáme především členy družstva do hodnosti Jäger, postupem času Gefreiter, obsazující pozice střelců, ale i pomocníka kulometčíka či nosiče munice.
Není podmínkou mít komplet výstroj pro nástup, vše sejde na domluvě. Zbraně jsou na domluvě jak AEG tak GBB, samozřejmě jsme radši za K98k, druhé řadě mp40, ale nepohrdneme ani muničníma bednama, kterýma sice disponujeme, ale těch není nikdy dost.
Koho by zajímaly roky tak klasicky 1942-1945 (FJR2 v podstatě zanikl v Brestu podzim 1944, sice byl obnoven, ale tím se již nezabýváme)
Zabýváme se regimentem jako celkem, tedy máme působnost v Rusku (zimní uniforma), v Africe (pouštní uniforma), Itálie, Francie atd. (klasická uniforma)
Upřednostňujeme kompletaci uniformy než zbraní.

Pro podrobnější informace, či dotazy směřujte prosím na wehrmacht.hollenhunde@gmail.com, kde Vám rádi zodpovíme všechny dotazy.

Za tým Höllenhunde
Gustav Müller

Zaslat odpověď >

Nebyly zaslány žádné odpovědi.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků