Fórum
< návrat zpět

Týmy, akce a nábory


Téma: Raven Corps hledá nové lidi - Středočeský kraj rss

Zaslal/a 16.11.2019 10:09

Jsme tým Raven Corps Praha a jsme součástí skupiny GULO BATTLE GROUP. Volně napodobujeme polskou armádu.

Prapor Raven vznikl na základech, které mu dali první z jeho členů, kteří vystoupili z řad polských sil GROM. Dnes ale - mimo ex-příslušníků polských sil - sdružuje operátory orientující se směrem k západní výstroji. Členové Raven Corps proto nejčastěji operují se zbraní platformy M4/M16/AR15 a s výstrojí v kombinaci Multicam a Oliva.

V rámci celé naší skupiny se však i přes své západně laděné zaměření orientujeme na východní kontrakty společně s našimi kolegy Rusy.

Co bys měl mít v základu ty?

Je úplně jedno, jestli jsi úplný nováček nebo máš už něco za sebou, u nás máš dveře otevřené. Důležité je pro nás pouze to, abys to s airsoftem myslel vážně - ne, že si půjdeš jednou za půl roku někam zastřílet... Plus pár věcí k tomu:

- Věk minimálně 18 let
- Zájem o airsoft a military
- Ochota investovat svůj čas a finanční prostředky do sebe i týmu
- Smysl pro tým a fair-play
- Spolehlivost
- Smysl pro humor

A co tvoje bydliště?

Středočeský kraj - záleží taky hodně na tvých možnostech. Určitou členskou základnu máme v Praze, ale další členy máme roztroušené všude možně - Kutná Hora, Sušice, Poděbrady...

Co ti nabízíme my?

A není vše jen o tom, že má GULO požadavky na tebe - tento vztah je vzájemný a je pro nás samozřejmostí, že ty také něco očekáváš od nás... A my ti nabízíme:

- Zkušenou velitelskou sestavu, která už má něco za sebou a ráda své zkušenosti předává dál, o tým se velmi aktivně stará a rozvíjí jej dál.
- Tým s koncepcí i myšlenkou, který nováčkům i svým členům poskytuje dobré zázemí, určitý "týmový servis" a týmové benefity.
- Pravidelnou účast na cvičení k rozvoji tvých dovedností.
- Pravidelnou účast na akcích s důrazem na jejich kvalitu a maximální možný "airsoftový zážitek". Podíváš se s námi také na akce, které nejsou běžně přístupné. A díky našemu vybavení s námi vyrazíš také do nočních akcí.
- Zázemí nejen herní, ale také v podobě přátelského kolektivu - naše vztahy nejsou pouze formální a herní, přesahují také do osobního života.
- Kvalitní poradenství v oblasti výstroje a výzbroje, týmový servis výzbroje na kvalitní úrovni a v neposlední řadě také slevy na nákup vybavení u vybraných obchodní partnerů.
- Milsim zaměření týmu s efektivní taktikou, která vychází z reálně používané "ostré" taktiky speciálních jednotek, kterou jsme přizpůsobili možnostem a omezení airsoftu. S námi se z tebe nestává jen pěšák a řadový člen armádních jednotek - u nás nastupuješ do speciální jednotky.
- A k tomu všemu máme svůj zápal a určitou porci "východní vášně"!

Máš zájem? Tak nám napiš a něco vymyslíme!

Mrkni na náš web www.gulobg.cz nebo piš přímo na e-mail gulobattlegroup.praha@gmail.com.

Zaslat odpověď >

Nebyly zaslány žádné odpovědi.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků