Fórum
< návrat zpět

Máte dotaz?


Téma: Problém s nabíjením rss

Zaslal/a 6.5.2020 15:58

Dobrý den, mám problém s nabitím Li-Pol baterií. Zkoušel jsem i koupit novou nabíječku ale stále se nenabijí. Poradíte mi prosím někdo? Děkuji

Zaslat odpověď >

#002685
Dodatek: Teď jsem zkusil nabíjet na NiMH mód a nabíječka začala blikat což podle návodu znamená, ža by se baterie měla nabíjet. Nicméně ani na mód LiPo, pomocí něhož by se baterie měla nabíjet, nefunguje. (to samé Li-Fe). Nabíječka konstantně svítí a to znamená, že je buď nabíječka připravená nebo, že je už baterie nabitá. Bajím se, abych baterii nezničil když to budu nabíjet NiMH. Dík za všechyn rady.
icon #002686
Určitě nenabíjej Li-Pol baterii v módu určeném pro Ni-Mh či jiný typ baterie.
Nicméně, netuším jakou máš nabíječku, tudíž lze jen hádat. Můžeš mít špatně nastavený počet článků/napětí bateire, špatně zapojený servisní konektor, nebo závadu na nabíjecím konektoru. Taky může být baterie už poškozená, nebo je naopak závada na nabíječce.
Jiné typy baterií ti nabíječka nabije dobře?
Postupoval jsi přesně podle návodu?
#002687
Ano, snažil jsem se postupovat přesně podle návodu a je zvláštní proč by byla vada hned u 3 baterií naráz. Ještě nedávno šly nabít. Jestli nějak pomůže tak baterie jsou - TOP Arms 1000mAh a nabíječka - Electro River: Fux Charger. A jiné typy baterií nemám, takže nevím jestli je nabíječka taky nabije.
#002688
oprava: Flux Xharger. Ne fux
#002689
Flux Charger

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků