Zdroj: http://airsoft.cz/airsoft-akce/registrace-na-operaci-zaragua  •  Vydáno: 1.6.2018 13:31  •  Autor: Alfred

Registrace na Operaci Zaragua

Registrace na Operaci ZaraguaJako každý rok, i letos bude registrace probíhat přes eshop Bohemia Air Soft. Na eshopu bude zároveň možnost zakoupit propagační předměty, jako trička, nášivky apod. nebo místo na spaní ve vojenském stanu.

Pro letošní rok se lze registrovat za několik frakcí:

* Jádro frakce El Mosto tvoří členové Aliance Liberec, proto registrace za něj nebude spuštěna. Chcete-li se k této frakci přesto přidat, kontaktujte nás na akce@airsoft.cz

 ** Vedlejší frakcí jsou i Huérfanos, tedy frakce dětských vojáků, určená pro dětské airsoftové kluby/tábory. Za tuto frakci se mohou zúčastnit jen dětské airsoftové kluby pod vedením svého dospělého vedoucího, který za ně přebírá plnou zodpovědnost. Pokud máte zájem o registraci, další podrobnosti či máte jiné dotazy ohledně této frakce, pište na akce@airsoft.cz

Velkou změnou je systém registrace. Registrace na letošní Operaci Zaragua budou probíhat ve vlnách. První vlna registrací bude spuštěna ve čtvrtek 7. června v 18.00.

První vlna
V první vlně uvolníme registrace pro 160 hráčů (40 hráčů za každou frakci – COPROX, LOF, ZFOR, Hienas) a 30 Huérfanos. Registrace bude muset být zaplacena do konce června, jinak registrace propadne a bude uvolněna znovu do prodeje.

Cena první vlny je 450 Kč na osobu (cena platí do 30. června 2018, poté 500 Kč).
Účastníci za frakci Huérfanos platí snížené vstupné 250 Kč.

Druhá vlna
Druhá vlna bude spuštěna po naplnění třech hlavních frakcí. Ve druhé vlně uvolníme registrace pro dalších 80 hráčů (20 hráčů za každou frakci – COPROX, LOF, ZFOR, Hienas). Registrace musí být zaplacena do 31 července.

Cena druhé vlny je 500 Kč na osobu.

Třetí vlna
Třetí vlna proběhne dle zájmu jako Last minute registrace přes internet či přímo v místě konání akce (bude upřesněno později).

V rámci ASG Blaster Tour, jehož je Operace Zaragua součástí, dostane každý účastník k registraci jeden pytlík kuliček ASG Cursed 0,25g 4000ks, který mu bude předán v místě konání akce. Nevyzvednuté balíčky kuliček se nezasílají.