Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Airsoft NEJ 2020 – Finále

Airsoft NEJ 2020 – FináleJe to tady! Právě dnes bylo spuštěno finále druhého ročníku české airsoftové ankety Airsoft NEJ 2020!

Možná si říkáte, proč anketu, proč hlasování, vždyť takové už se dělají jinde. Jenže nám přišlo líto, že nemáme žádnou českou, která by skutečně reflektovala vkus českých hráčů. Taková, která by alespoň trochu zrcadlila skutečný stav u nás. Jistě, můžeme se podívat na výsledky zahraničních anket, ale skutečně se s takovým výsledkem ztotožní český hráč, který provozuje airsoft ve zcela jiném prostředí a podmínkách? My si myslíme že nikoliv. A proto jsme se na serveru Airsoft.cz rozhodli již podruhé vyhlásit vlastní anketu! Anketu, jejíž vítěze určí čeští hráči. Cenu Airsoft NEJ 2020 pro ty, kteří jsou v očích českých fanoušků airsoftu ti nejlepší nebo nejoblíbenější. Jak bude tato anketa probíhat?

V první nominační části jste mohli navrhovat zástupce ve 24 kategoriích. Nominační kolo proběhlo 6. - 20. ledna 2020 a bylo již ukončeno.

Pět kandidátů* z každé kategorie, kteří získali nejvíce nominací, postoupilo do finálního hlasování, kde se rozhodne o celkových vítězích v každé kategorii. Finální hlasování bylo spuštěno dnes 27.1. a skončí 10. února.
* V některých kategoriíích rovnost hlasů či nedostatek nominací způsobil menší či větší počet finalistů.

HLASOVAT PRO FINALISTY MŮŽETE ZDE!

Výsledky finálního hlasování budou zveřejněny 21.2. na serveru Airsoft.cz.

Po vyhlášení výsledků se pokusíme cenu předat všem vítězům, bude-li to v našich silách.

Je nám ovšem jasné, že k hlasování je potřeba vás trochu nalákat. Nebojte se, ani jako hlasující nepřijdete zkrátka! Každý hlasující bude mít šanci vyhrát zajímavé ceny! A pozor, pokud se zúčastníte nominačního i finálového kola, bude vaše šance na výhru dvojnásobná! Co můžete vyhrát?

Díky spolupráci s Bohemia Air Soft jsme pro anketu Airsoft NEJ 2020 získali významné zahraniční partnery. V losování o ceny mezi hlasujícími ankety Airsoft NEJ 2020 se můžete těšit na tyto airsoftové zbraně:

ASG – Action Sports Game

- ASG CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine + přepravní pouzdro (AS-18673 + AS-18897)
- ASG CZ Scorpion EVO 3 A1 + přepravní pouzdro (AS-17831 + AS-17830)
- ASG CZ SP-01 Shadow (AS-18409)

 

Evolution International

- Evolution LR-300 AXL Blow Back se zabudovanou procesorovou spouští Evolution E.T.S. III (EV-E003LR + EV-EA0263E)

 

G&G Armament

- G&G BAMF (Cobalt Kinetics)
(fyzicky bude výherci dodána ze zásilky BAS cca. duben 2020)

- G&G SMC-9
(fyzicky bude výherci dodána ze zásilky BAS cca. duben 2020)

Dalším partnerem ankety AirsoftNEJ 2020 se stala akce Border War Milsim, která jako jediný zástupce z řad českého airsoftu uspěla v nominačním kole mezinárodní ankety Airsoft Players´Choice Awards a kvalifikovala se do světového finále, kde bude již po osmé v řadě obhajovat prvenství v kategorii o nejlepší airsoftovou akci nad 500 hráčů. Do ankety airsoftNEJ 2020 věnovali organizátoři volný vstup pro jeden tým (v počtu do 10 hráčů) za prestižní stranu Task Force. Pokud chcete o Border War Milsim vědět víc, tak si můžete přečíst náš čllánek s organizátorem této akce.

Mezi partnery naší ankety je také český výrobce taktické výstroje, firma As-Tex, která do soutěže věnovala dva poukazy na 500 Kč, které lze utratit na eshopu https://www.as-tex.cz/ případně si nechat vyrobit nějakou výstroj na míru, dle vašeho vkusu a dohody.

Chcete se i vy dodatečně stát sponzory této ankety? Zviditelnit se na této hlavní straně a v další propagaci? Chcete věnovat do soutěže také nějaké ceny, které budou předány vámi, nebo vaším jménem? Tak neváhejte a napište na akce@airsoft.cz pro podrobnější informace.


Vydáno: 27.1.2020 8:50 | 
Přečteno: 2116x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků