Fórum

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »

Můžete použít např tyto:
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_68_71_130/products_id/9486

http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_68_71_130/products_id/8007

Ne, potřebné vybavení si musí na akce vzít každý hráč vlastní.

KA dělá CO2 "Dragunov":
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/384_450/products_id/10101

Těla jsou s manuálem stejná, takže úprava nebude problém, ale otázkou je proč...

Podle našich zkušeností jsou tyto zbraně dosud asi nejpřesnějším manuálem co jsme měli v ruce. Jsou přesnější například i než populární SVD. V nejbližší době zde bude ke zbraní i videorecenze.

We advise you rather to join some existing team if you are beginner. This way it will be easier for you.

Píst, záchyt pístu či návlek na napínací páku od ASPro není problém použít. To je ostatně to, co u zbraně doporučujeme pro nejsilnější upgrady použít. Hop-up komoru jsme nezkoušeli ani měnit, protože komora od King Arms je velmi dobrá a není žádný důvod jí měnit stejně tak jako ostatní vnitřní díly. Tyto výměny se vztahují spíše ke kvalitě provedení čínských zbraní a je zbytečné za ně v případě King Arms utrácet.

Na letošní jarní airsoftovou burzu přišlo na 150 zájemců a v drtivé většině odcházeli spokojeni jak s nákupy u stánků jednotlivců, tak i na prodejně BAS, kde bylo možné na zboží usmlouvat speciální slevy.

Díky za účast a těšíme se na vás znovu na podzimní burze. Tu plánujeme na sobotu 12. září 2015.

Redakce www.airsoft.cz a BAS

Poptejte se přímo u prodejce, dá vám o zbrani nejvíce info, ale značkové zbraně se vyplatí s ohledem na životnost a kvalitu dílů.

Ani jednu z těchto zbraní nekupujte. Ve skutečnosti se nejedná o AEG zbraně ale jen o ele. zbraně. Tedy o zbraně s plastovými vnitřky a velmi malou energií 0,5J. Vhodné jsou tedy spíše pro "děti". Při klasickém airsoftu se s nimi nechytnete.

Za jen nepatrně vyšší cenu můžete od UMAREXu pořídit i opravdové AEG:
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_409/products_id/11827

Nemusí být špatná, ale je to jen běžná čína, rozhodně to není FN SCAR, jak na svých stránkách prodejce neoprávněně prezentuje. Pokud budete chtít skutečné licencované FN, tak se budete muset poohlédnout po něčem z dílny CyberGun. Konkrétně SCAR pro něj vyrábí G&G z Taiwanu, které je zárukou kvality.

Využijte skvělé slevy na burze - před sezónou čistíme naše sklady!

V sobotu 14. března 2015 platí v rámci jarní airsoftové burzy na prodejně BAS (Ratajská 504, Praha 9 – Újezd nad Lesy) speciální smluvní slevy.

Před sezónou musíme uvolnit naše sklady pro nové zboží. Usmlouvejte si proto s námi nejlepší možnou cenu a nakupte nejvýhodněji, jak to jde! Lepší ceny již nebudou…

Smluvní ceny se nevztahují na zboží ve výprodeji a na sortiment náhradních a upgrade dílů nabízených na servisu (Lánovská 1550, Praha 9 – Újezd nad Lesy). Smluvní ceny je možné dojednat jen přímo na místě v termínu konání jarní airsoftové burzy na naší prodejně v Ratajské ulici (14. března 2015 do 9.00 do 13.00 hod.).

kolektiv BAS

Osobně bych M4 se 150 m/s nevolil. Pro mechabox ver.II je to již hodně za hranou a navíc na většinu akcí vás s takto silnou zbraní kvůli vysoké úsťovce dnes už ani nepustí. Značku AimTop nemohu objektivně hodnotit, protože ji neprodáváme. Poslední dobou nám jich ale lidé nosí do servisu na nezáruční opravy víc než je zdrávo.

Chápu, že vysoká úsťovka je pro hodně lidí takřka nepřekonatelný magnet, ale chce to trochu rozumný přístup. Opravdu silný upgrade vyžaduje roky praktických zkušeností ze hry. Asi bych pak i volil spíš individuálně sestavený upgrade na míru, než sériovou produkci.

Určitě lepší a spolehlivější motory z těch lacinějších budete mít:
http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/81_163_93/products_id/5997

http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/81_163_93/products_id/10139

http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/81_163_93/products_id/2397

Podle mne se vyplatí si za ně zaplatit...

Podle fotky je to běžný motor montovaný do čínských zbraní. Jako rozumnou pružinu vydím max M120 - M130 dle použitého setu kol a bude-li ve zbrani MOSFET. Pokud uvažujete o koupi pro potřbu upgrade, kupte raději nějaký značkový. Pokud jjde jen o to nahradit spálený motor ve zbrani tak proč ne... bude-li v slušném stavu (opálení uhlíků, pastorek,...)

Doporučuji vám pořídit si spíš CZ75D Compact. Zbraň je o něco lépe zpracovaná co do střeleckých vlastností.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků