Zdroj: https://airsoft.cz/zajimavosti/iwa-2011  •  Vydáno: 29.3.2011 16:06  •  Autor: AirSoft.cz

IWA 2011

IWA 2011Bohemia Air Soft na výstavě IWA 2011 v Norinberku

Stejně jako v posledních letech, i letos se firma Bohemia Air Soft zúčastnila mezinárodní výstavy IWA 2011 pořádané v německém Norinberku . Spolu s americkou výstavou ShotShow se totiž jedná o největší světové veletrhy civilních zbraní, střeliva a souvisejících produktů.

Minulý rok jsme byli ohodnoceni v nezávislých fórech jako nejhezčí stánek zabývající se airsoftem, a proto jsme ani tento rok nezaháleli a pokusili jsme se opět zaujmout netradičním pojetím stánku prezentujícím airsoft tak, jak se používá a hraje. Dle pochvalných poznámek kolemjdoucích se nám to myslím zdařilo. UAZ a okolo rozmístěné ozbrojené figuríny vzbuzovaly zájem jak návštěvníků, tak i jiných vystavovatelů.

Z vystavovaných zbraní uveďme jen namátkou airsoftové RPG-7, Lehký kulomet M249 od Cybergun, SVD Dragunov od ASG a nebo populární START L96 GAS. Ale zbraní i zajímavé výstroje bylo na našem stánku mnohem více, jak můžete vidět na fotkách. Otevřete je a užijte si tak malou virtuální procházku okolo našeho stánku.

A co zaujalo naše partnery? Především prezentace nového ICS airsoftového granátometu, bio a těžkých kuliček téhož výrobce i představení naší další nové značky shootONE, pod níž se již v blízké době představí například zcela nová série cenově zajímavých a technicky kvalitních kuliček.

© AirSoftShop.cz
Převzato z AirSoftShop.cz