Zdroj: https://airsoft.cz/airsoft-akce/asportal-2011  •  Vydáno: 7.11.2011 12:43  •  Autor: AirSoft.cz

ASportál 2011

ASportál 2011Video a foto galerie z airsoftové akce ASportál 2011 pořádané redakci ASportal.cz

Jako každý rok i letos se konala akce s názvem ASportál 2011 pořádaná redakcí webu www.ASportal.cz. I přes nepřízeň počasí v předchozích dnech, které hrozilo povodněmi, se nám na víkend mraky protrhaly a sem tam vysvitlo sluníčko. Vysoké účasti hráčů tak nestálo nic v cestě.

Tento ročník se oproti jiným lišil především bohatým doprovodným programem pro hráče. Na akci byla v sobotu připravena prezentace firem Bohemia Air Soft, MAGNUM, EXCALIBUR ARMY a SPM Liberec. Jako další zajímavost byly lety vrtulníkem od firmy NISA AIR. Proletět se mohl každý, kdo chtěl pozorovat postup jednotek, a to za velice přijatelnou cenu. Na závěrečném nástupu pak nejenže každý hráč dostal pamětní list na své jméno, ale losovala se i bohatá tombola o ceny ze sponzorských darů.

Inovovaný byl i scénář a další změny v pravidlech, které do tradiční dynamické bojové akce zapracovávají mnohé prvky milsim. Na akci byli přítomni fotografové a také profesionální kameraman, od kterého si zde můžete prohlédnout krátké video.

Video ke stažení ( avi - 900MB, wmv - 100MB )

 

Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

Délka videa: 00:05:45

Také lze video zhlédnout na facebooku zde.

Strana:  1 2 3   další »

© AirSoftShop.cz
Převzato z AirSoftShop.cz