Zdroj: https://airsoft.cz/airsoft-akce/airsoft-burza-13.6.2021  •  Vydáno: 31.5.2021 15:31  •  Autor: Alfred

Airsoft burza 13.6. 2021

Airsoft burza 13.6. 2021Nědělní Airsoftová burza a otevřená prodejna BAS? Ano!

Rádi bychom vás pozvali na Airsoft burzu, která se bude konat v neděli 13. 6. 2021 na naší prodejně v ulici Ratajská 504, Praha 9 – Újezd nad Lesy. Stejně jako v předešlých letech, i tentokrát bude možnost navštívit nejen samotnou burzu, ale také naši prodejnu a servis, které budou otevřeny v době od 9:00 do 13:00.

Co vše vás čeká?

- Možnost nákupu a prodeje na Airsoft burze
- Speciální slevy na naší prodejně
- V rámci oslavy 25 let BAS se bude soutěžit o airsoftovou elektrickou zbraň
- Stánek kapitánů ICS

Airsoft burza

Vstup na burzu pro nakupující je bezplatný, pokud však chcete prodávat je nutné si rezervovat dopředu stůl a na místě pak zaplatit poplatek 50 Kč (rezervace do komentářů nebo na mail akce@airsoft.cz). Burza bude probíhat hned vedle prodejny v připravených stanech se stoly.

Slevy na prodejně
Všechno zboží na prodejně bude prodáváno s 10% slevou a některé z vybraných zbraní budou nabízeny v akčních cenách.
 
Soutěž 25 let BAS o elektrickou zbraň
Ze všech účtenek, které budou během nedělního dne na prodejně vydány, vylosujeme jednu, která vyhraje elektriku G&G PRK9L v ceně 11388 Kč. Losování proběhne ještě týž den.

Stánek kapitánů ICS
Čeští ambasadoři taiwanské značky ICS, Kapitáni Riddick a Miki, budou mít na burze svůj prezentační stánek. Budete mít možnost si prohlédnout některé zbraně ICS, popovídat si o dění okolo ICS, případně se poradit s kapitány o tom, která ze zbraní ICS by mohla být vhodná právě pro vás. Zkrátka se dozvědět zbraních ICS něco více.