Fórum
Kategorie: AS akce Next 9 hours

Next 9 hours - Legenda a herní strany

Next 9 hours - Legenda a herní stranyLegendární bitva „9 hour“ byla opředena řadami mýtů, nicméně faktem je, že svrhnout diktátora Nera se nepovedlo. Ač byl útok na jeho sídlo překvapivý, Nero nebyl přemožen. Těžko říci, zda ve svém sídle vůbec byl, protože pravděpodobně stihl těsně před útokem uprchnout do bezpečí.

Legenda

Samozřejmě, že Nero bezprostředně po skončení bitvy pochopil, že mu začíná téct do bot. Byl to první pokus o puč a jistě né poslední. Dalšímu je nutné zabránit jak jen to jde. Nero se tak stal ještě více závislý na chamtivých korporacích, aby si pojistil převahu, a ty se toho nebáli využít. Silný generál začal ihned s ještě usilovnějším pronásledováním politických odpůrců, ale jeho kampaň už nebyla tak úspěšná jako dříve, protože lidé začali vidět to co se snažil skrývat. Tedy jeho spolupráci s korporacemi. Netrvalo proto dlouho a v hlavě velitelů Rudých Mantikor se objevil další plán, pouhé tři měsíce po „9 hour“. Tentokrát se ale šlo na jistotu, díky několika zrádcům v řadách Bílých jaguárů, kteří zajistili spolehlivé informace. Nyní bylo absolutně jisté, že Nero bude ve svém novém, o něco menším, ale o to opevněnějším sídle Rancho verde – Zelený ranč. Tohle je šance, jak ho konečně zlikvidovat!

Bohužel, nikdo nemohl tušit, že dotyčný zrádce je jen nasazeným korporačním agentem, který má usnadnit potření Nerovy opozice. Nerova přítomnost se pak má stát zárukou toho, že pučisté skutečně zaútočí, aby je korporační síly mohli společně s Bílými Jaguáry rozdrtit jednou provždy.

Ani Nero, ani pučisté  proto nemají nejmenší ponětí, že se právě stali pěšáky ve vysoké hře korporací, které touží pouze destabilizovat místní oblast a mít ji tak pod vlastní kontrolou. Kdysi silný Nero se tak během krátké chvíle stává jen bezútěšnou loutkou, která si není vědoma vlastní bezmocnosti.

Nejvyšší pučistický lídr Alberto Ramirez sice má náznaky toho, že se může jednat o past, ale on sám je přesvědčen, že likvidace Nera stojí za takový risk. A tak se hrdinně vrhne v čele svých mužů vstříc dalším devíti hodinám pekla. Toto bude totiž dalších 9 hodin v pekle. Next 9 Hours!

 

Zúčastněné strany:

 

Bílí Jaguáři (Helmy) a Korporace (Čepice s kšiltem)
Nerova elitní garda. Převážně bývalí vojáci předchozí demokratické vlády, kteří tehdy stáli a bojovali za Nerem. Ovšem vydatně ochuzeni o schopné (a politicky nebezpečné) velitele. Stavy ale doplnili nadšení rekruti z řad Nerových stoupenců a samozřejmě i různé druhy bývalých kriminálníků, kteří za propuštění z vězení slíbí věrnost právě Nerovy. Vždyť v jeho jménu si mohou dovolit prakticky cokoliv. Tato frakce dělá vše co jim Nero poručí, ať už se jedná o sebehrůznější čin. Jsou to jednotky vysoce loajální, které se nevzdávají a na vlastní ztráty nehledí...nebo spíše jejich velitelé na ztráty nehledí. Jejich znakem je bílý jaguár v černém poli. Jaguárům velí Nero osobně.
Korporace jako Habala, EscoPresto nebo B.U.K. a v budoucích letech objevivší se i nechvalně známý COPROX. Nemají proti místnímu diktátorovi nic. Ale jen díky němu mohou mít pohodlný přístup k diamantovým dolům. Tyto korporace pro své zisky neváhají a ochotně Nera podporují výměnou za přístupy k nerostnému bohatství. Ještě větší výhodou je, že Nero jejich činnost nekontroluje, pokud mu korporace pravidelně platí. Korporace tak rozšiřuje svůj vliv, někdy “legálními” prostředky, jindy násilím za pomoci vlastních bezpečnostních jednotek. Korporacím jde jen o peníze. V zemi jsou od toho, aby se s kýmkoliv a za jakoukoliv cenu dohodli o pokračování na těžbě v diamantových dolech. I proto bojují na straně generála Nera.

Rudé Mantikory (Barety), Umírněné frakce odporu a Zahraniční poradci (Šátky na hlavě / klobouky)
Nejradikálnější frakce odpůrců Nerova režimu, která je ochotná pro jeho svržení udělat cokoliv. Taktéž se ničeho neštítí, ale své akce zaměřují spíše proti vládním silám. Je to pestrá směsice lidí, která hodně času věnovala vlastnímu výcviku a přípravě pro boj. Jsou vysoce motivovaní, dobře vybavení, mají vysokou morálku a operují s faktem, že nemají co ztratit. Neustupují a nezáleží jim na vlastním životě, dokud je šance Nera a jeho režim zničit. Za symbol si zvolili mýtickou Mantikoru v rudé barvě ve žlutém poli a velí jim legendární odborář Alberto Ramirez.
Né každý souhlasí s tak radikální akcí, jakou mají Rudé Mantikory v plánu. Takových lidí je dost. Na stranu druhou, co když to vyjde a nebudeme u toho? To si říká hodně menších frakcí, které se řadí k odpůrcům režimu. Skupiny jako Nová Zaragua, Mlčící bojovníci, nebo Svobodná fronta, která položila základy pozdější Lidové osvobozenecké fronty, měli vlastní představy o likvidaci režimu, ale přesto nemohli nečinně sedět a sledovat co se bude dít. Proto s Mantikorami jdou do boje i méně zapálení bojovníci dalších skupin, protože co kdyby to vyšlo? Ze stejného důvodu mají různé zahraniční státy v této frakci své zahraniční poradce, kteří se snaží nenápadně infiltrovat tyto umírněnější skupiny a získávat v nich vliv pro své vlastní vlády.


Vydáno: 21.3.2018 11:30 | 
Přečteno: 1469x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků