Fórum
Kategorie: AS Týmy

Představte Váš airsoftový tým

Představte Váš airsoftový týmAirsoftový adresář www.airsoft.cz tímto dnem započíná novou akci, určenou pro všechny airsoftové týmy, sdružení, organizace, aliance a kohokoliv, kdo se věnuje této úžasné týmové zábavě. Jelikož je v současnosti mnoho týmů po celé ČR, které se liší zaměřením, kvalitou či počtem členů, rozhodli jsme se, že by bylo skvělé, kdyby se tyto týmy mohly plnohodnotně prezentovat, nejenom za pomocí svých vlastních webových stránek.

Nabízíme proto jakémukoliv týmu z celé ČR, vlastní prezentaci, na stránkách webu www.airsoft.cz a to zcela zadarmo. Je to pouze o zájmu jednotlivých týmů. Máte možnost být vidět, třeba si vaší malé military skupiny všimne nějaký organizátor a pozve vás na svoji akci, nebo se k vám přihlásí noví členové a rozšíří vaše řady. A nakonec, každá reklama je dobrá. Že nevíte, co byste měli napsat? Bojíte se, že něco vynecháte? Nebojte se! Není nutné ani cokoliv složitého vymýšlet. Článek bude tvořen formou otázek a odpovědí, na které stačí odpovědět.

Pokud tedy máte zájem o prezentaci na airsoft.cz, stačí na mail info@airsoft.cz zaslat dvě věci.

Zaprvé nám pošlete maximálně tři prezentační fotky. Klidně celý tým, jednotlivci nebo fotka z boje, je to pouze na vás, nemusíte také posílat vůbec nic. Samozřejmě oceníme třeba i vaše klubové logo, či týmovou nášivku v elektronické podobě. K tomu všemu dodejte ještě jednu perexovou fotku o formátu 350x250, ideálně skupinovou fotku.

Za druhé nám odpovězte na několik otázek. Můžete napsat, co chcete. Může to být libovolně dlouhé (slovo, věta, či celý odstavec), je to skutečně jen na vašem uvážení. Nemusíte odpovídat na všechny otázky, pokud nechcete, vynechejte některé. Z tohoto důvodu je jich více, aby vyhovovali všem. O korekturu se samozřejmě postaráme.

Otázky:
1) Jméno vašeho týmu?
2) Odkud jste?
3) Kolik máte členů a jaký je váš věkový průměr?
4) Jaké máte zaměření týmu, nebo nějaká stručná charakteristika?
5) Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
6) Co váš velitel? Jaký je?
7) Jaká je současnost týmu a jeho budoucnost?
8) Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
9) Nějaké airsoftové akce, na které opravdu rádi jezdíte?
10)Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
11)Jako tým děláte společně i jiné činnosti než jen airsoft?
12)Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
13)Co holky a airsoft? Máte v týmu nějaké?
14)Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
15)Pár slov na závěr?

Když nám zašlete fotky a pár odpovědí, postaráme se už sami o vaši prezentaci. A nemusíte se bát, budeme se snažit vždy prezentovat několik týmů zároveň. Čím dříve napíšete, tím dříve se na stránkách objevíte. A i širší veřejnost se bude moci blíže seznámit s námi, příznivci této skvělé zábavy.


Vydáno: 16.2.2012 12:14 | 
Přečteno: 17998x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků