Fórum
Kategorie: AS Týmy

Partyzánský odboj - Pa.O.

Partyzánský odboj - Pa.O.Dnes se nám tu po čase zase představí jeden tým. Tentokrát tu máme kluky z Rumburku.

Jméno vašeho týmu?
Partyzánský odboj - Pa.O.

Odkud jste?
Z Rumburku (Šluknovský výběžek)

Kolik máte členů a jaký je váš věkový průměr?
Nyní v roce 2018 máme 6 aktivních členů + 2 zájemce. Náš věkový průměr je 18 let.

Jaké máte zaměření týmu, nebo nějaká stručná charakteristika?
Náš tým se zaměřuje hlavně na partyzánský způsob boje, což se dá odvodit z názvu. Soustředíme se na přepady, bleskové útoky typu zaútoč a uteč a obranu v opevnění, které často budujeme.
Nemáme žádné schodné uniformy ani vybavení, každý hraje v tom, co je pro něj nejlepší. Vyhýbáme se otevřeným přestřelkám na velkou vzdálenost nebo přímým střetům. Naopak se nevyhýbáme boji z blízka, nebo zákeřným bojovým strategiím. Při cvičení se snažíme o co nejreálnější napodobení boje, například máme specifická pravidla ohledně vyřazených hráčů.

Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
Airsoftu se většina z nás věnuje 3-5 let. Tým byl ale založen až v prosinci roku 2015.

Co váš velitel? Jaký je?
Velitelem týmu jsem já - Jindra, proto nemůžu soudit. Ale snažím se pro tým dělat co nejvíc. Myslím si o sobě že jsem tolerantní, ale nesnesu lež a lenost.

Jaká je současnost týmu a jeho budoucnost?
Současně se kvůli zimě, scházíme spíš na jednoduchá oddechová cvičení. V květnu 2018 ale například pořádáme střední akci asi pro 50 lidí. Jen co to tedy počasí dovolí začínáme s nácvikem. Dříve jsme pořádali časté menší akce o cca.15 lidech s týmy z okolí. Ty se ale povětšinou rozpadli. Proto se nyní soustředíme pouze na cvičení a pořádání středních akcí. Také navštěvujeme větší akce pořádané jinými týmy.

Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Cvičení máme prakticky pouze ve Šluknovském výběžku. Námi pořádané akce pak v okolí Nového Boru. Vyrážíme také na akce našich spřátelených týmu do Ústí nad Labem, nebo Liberce.
Můžete nás také vidět na akcích pořádaných skupinou Airsoftbattle například v Milovicích.

Nějaké airsoftové akce, na které opravdu rádi jezdíte?
Jak už jsem psal, nejraději si akce pořádáme sami, podle našich pravidel. Ale například akce od Eagle airsoft team jsou také oblíbené.

Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
Preferujeme pečlivě propracované akce, kde má každý tým svůj úkol a může ovlivnit výsledek bitvy. Snažíme se vyhledávat akce bez omezení úsťové rychlosti a akce na kterých je povolena pyrotechnika ( podotýkám že nemáme přehnaně silné zbraně, nejsilnější zbraň v našem týmu krom odstřelovaček má 140m/s.).

Jako tým děláte společně i jiné činnosti než jen airsoft?
Občas máme přípravná, průzkumná, špionážní a jiná cvičení, na kterých se přímo airsoft nehraje, ale slouží jako příprava na airsoftové akce. Samozřejmě se také scházíme jako přátelé.

Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
Nové členy samozřejmě uvítáme. Podmínky pro přijetí nejsou nijak náročné. Novým členům dáváme takzvanou zkušební dobu, která trvá 2-6 měsíců podle zkušeností jedince. Pokud se během této doby ukáže že mají o účast v týmu opravdu zájem jsou přijati. Nejdůležitější je aktivita, tím myslím účastnit se minimálně jednoho cvičení měsíčně. Nevadí nám ani úplní nováčci. Věk pro přijetí také nehraje velkou roli, záleží pouze na vaší mentální a fyzické vyspělosti.
Na druhou stranu musím přiznat že náš tým není pro každého, ne každý je schopen přijmout náš způsob boje.

Co holky a airsoft? Máte v týmu nějaké?
V týmu jsme nikdy žádné bojovnice neměli, ale rozhodně se jim nebráníme.

Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Naší asi největší zvláštností je široká škála pyrotechniky kterou používáme. Od trhacích granátů přes miny, nástrahy, dálkově odpalované granáty až po granátomety. Myslím že v tomto ohledu jsme nad ostatními týmy výrazně napřed. Vše je samozřejmě pečlivě otestováno a nemusíte se tedy pyrotechniky obávat. Řídíme se heslem - bezpečnost především!

Pár slov na závěr?
Děkujeme že jste si přečetli náš článek až do konce. Budeme rádi pokud nás budete kontaktovat ohledně případné spolupráce, účasti na akcích, společných cvičeních atd. Pokud jste ze severu Čech a měli by jste zájem se k našemu týmu připojit neostýchejte se a kontaktujte nás na e-mail jindrasve(zavináč)seznam.cz. Pokud by jste si chtěli přečíst víc například o našich proběhlých akcích navštivte naše webové stránky https://partyzanskyodboj.webnode.cz/.

Děkujeme také správcům stránek airsoft.cz že naši prezentaci publikovali.

Jindra - Partyzánský odboj

Chcete také představit svůj airsoftový tým na našich stránkách? Tak pak koukněte ZDE, kde se dozvíte jak na to!


Vydáno: 29.1.2018 16:20 | 
Přečteno: 5304x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Kalendář

Archiv článků