Fórum
Kategorie: LAST 9 HOUR

Another 9 hour - Legenda a herní strany

Another 9 hour - Legenda a herní strany

Legenda

Že před mnoha lety v Zarague vládl diktátor José Nero, to je všeobecně známo. Že to byla to doba, kdy se běžným obyvatelům žilo těžko, to také. Nero totiž neváhal kvůli penězům drancovat nerostné bohatství Zaragui, na kterém bohatl nejen on ale i zahraniční korporace. Političtí oponenti sice existovali, ale Nero si dával velmi záležet na tom, aby takovou opozici všemi prostředky potřel.Po čase už se bouřilo i obyvatelstvo, ale nebylo to nic platné, protože Bílí Jaguáři, jak se Nerovy stoupenci nazývali, byli nemilosrdní. Dokud nevznikla první odbojová organizace Rudé Mantikory, byla svoboda jen pouhým snem. S příchodem tohoto podzemního hnutí se ale vše změnilo. Rudé Mantikory tvrdě pracovali na tom, aby byl Nero svržen a stejně jako Nero se nebáli použít síly.

Legendární bitva, resp. Pokus o puč, „9 hour“ byla opředena řadami mýtů, nicméně faktem je, že svrhnout diktátora Nera se nepovedlo. Bohužel nepovedlo se to ani na druhý pokus, v kaci zvané „Next 9 hour“ kdy Nero nalákal Rudé Mantikory do své základny. Nicméně tentokrát se Nero rozhodl, že už nenechá nic náhodě a bude to on, kdo převezme iniciativu a přejde do protiútoku. Dle informací jeho špehů, si v jeho bývalé základně vybudovali Rudé Mantikory výcvikový tábor. Je proto na čase Rudým Mantikorám ukázat, co jeho Bílí Jaguáři dovedou, když se rozzuří.


Zúčastněné strany:

Bílí Jaguáři – Helmy, Čepice s kšiltem
Nerova elitní garda. Převážně bývalí vojáci předchozí demokratické vlády, kteří tehdy stáli a bojovali za Nerem. Ovšem vydatně ochuzeni o schopné (a politicky nebezpečné) velitele. To ovšem vynahrazují soukromí žoldnéři či kontraktoři, kteří jsou taktéž v Nerových službách. Vždyť v jeho jménu si mohou dovolit prakticky cokoliv. Tato frakce dělá vše co jim Nero poručí, ať už se jedná o sebehrůznější čin. Jsou to jednotky vysoce loajální, které se nevzdávají a na vlastní ztráty nehledí...nebo spíše jejich velitelé na ztráty nehledí. Jejich znakem je bílý jaguár v černém poli. Jaguárům velí Nero osobně.

Rudé Mantikory – Barety, Šátky na hlavě, Klobouky
Nejradikálnější frakce odpůrců Nerova režimu, která je ochotná pro jeho svržení udělat cokoliv. Taktéž se ničeho neštítí, ale své akce zaměřují spíše proti vládním silám. Je to pestrá směsice lidí, která hodně času věnovala vlastnímu výcviku a přípravě pro boj. Jsou vysoce motivovaní, dobře vybavení, mají vysokou morálku a operují s faktem, že nemají co ztratit. Neustupují a nezáleží jim na vlastním životě, dokud je šance Nera a jeho režim zničit. Za symbol si zvolili mýtickou Mantikoru v rudé barvě ve žlutém poli a velí jim legendární odborář Alberto Ramirez.Vydáno: 21.2.2019 12:18 | 
Přečteno: 7172x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků