Fórum
Kategorie: Airsoft akce

1. Airsoftová burza

1. Airsoftová burzaMáte doma již nepotřebné airsoftové vybavení, které chcete prodat, nebo naopak sháníte něco unikátního či levného? Máme pro vás řešení – 1. Airsoftovou burzu.

V sobotu 17. května 2014 od 10.00 hod. do 13.00 hod. pořádáme historicky první airsoftovou burzu v České republice. Burza se uskuteční v areálu airsoftového centra BAS v Praze 9 – Újezdu nad Lesy, Ratajská 504. Zároveň bude otevřena i prodejna www.airsoftshop.cz sídlící na stejné adrese. Vstup na burzu je pro všechny návštěvníky zdarma. Prodejní místo je zpoplatněno pro jednotlivce částkou 20,- Kč a pro firmy částkou 200,- Kč.

Zboží nabízené na burze je omezeno výhradně na airsoft a military sortiment - nové i použité věci. Kromě airsoftu je možné na burze prodávat i jiné zbraně kategorie D (např. vzduchovky, paintball…), příslušenství a střelivo pro ně. Každý prodávající odpovídá v plném rozsahu za to, že jím nabízené zboží je v souladu se zákony platnými v ČR. Zboží nabízené k prodeji jednotlivci musí mít charakter „nekomerčního“ prodeje v množství obvyklém pro vlastní věci. Je-li prodávajícím firma, je povinna své prodejní místo řádně označit a nabízí-li zbraně, díly či střelivo mít pro prodej příslušnou koncesi.

Prodejní místo si rezervujte předem, nejpozději do středy 14. května 2013 na e-mailu: info@airsoft.cz. Prostor bude k přípravě stánků pro prodejce otevřen od 9.00 hod. Každé prodejní místo bude pořadatelem vybaveno jedním stolem (cca 160x80 cm), venkovní prodejní místa budou v případě nepříznivého počasí zastřešena stany.

Těšíme se na vaši účast.

Jan Šulc
Bohemia Air Soft


Vydáno: 11.4.2014 9:36 | 
Přečteno: 9818x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Další termín
Podzimní burza bude v sobotu 13. září 2014.
, Burza - foto
Foto z burzy najdete na Facebooku BAS:
https://www.facebook.com/pages/Bohemia-Air-Soft/270241173593
, Burza
Ale asi to bude 1. Airsoftová burza pořádaná BAS, takže problém s názvem nevidím. (Snake jako ten z Anareusu?)
, Burza
No mohu potvrdit že to opravdu není první.
Před ňekolika lety jsem airsoftovou burzu organyzoval pač jsem také říkal že tu nic takového není ale bohužel učast byla tak malá že jsem v dalších burzách nepokračoval ale snad se vám povede.
odpověděl(a)
Ani my neočekáváme, že se ten projekt rozjede okamžitě v nějakou masovou účast, ale budeme v něm pokračovat pravidelně, dle zájmu cca 2x až 4x do roka a jsme přesvědčeni, že se uchytí.

Výhodou je, že pro akci disponujeme vhodnými prostory, které tedy nestojí pro organizaci akce další náklady. Perfektní je, že se hned na první burzu přidali kromě BAS i dvě další airsoftové firmy, takže z burzy možná do budoucna vznikne třeba i nějaká menší prodejní výstava.

Další co můžeme slíbit je, že na burze bude minimálně od BASu v nabídce velké množství jednotlivých kusů extrémně zlevněných mírně použitých zbraní a příslušenství například po výstavách či testování. Ke koupi budou i některé sběratelské kusy výstroje.

Přijít se určitě vyplatí!
, -
Az na to ze to neni 1. burza v CR. Mozna by BAS mel vystrcit hlavu z pisku apodivat se po cele CR!
odpověděl(a)
Armyburz, kde seženete různé militárie, je v ČR několik, ale o tom, že by byla nějaká vyloženě airsoftová burza zaměřená přímo na hráče a primárně na airsoftové zbraně a takto i organizovaná skutečně nevíme. Pokud vy ano, napište kdy a kde se airsoftové burzy konají, rádi se poučíme a nejspíše nejen my. Takto jen nesmyslně útočíte na lidi, kteří se snaží něco prospěšného zorganizovat.
, Retro ARMS na burze
Další firma, která se bude prezentovat na 1. airsoftové burze je Retro ARMS.
(www.retroarms.com)
, AS-Tex bude na burze
Další firma, která již potvrdila svoji účast na 1. Airsoftové burze je AS-Tex.
(www.as-tex.cz)

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků