Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Armáda hledá dva týmy do tradičního airsoft. turnaje ACAC!

Armáda hledá dva týmy do tradičního airsoft. turnaje ACAC!Jelikož dva přihlášené týmy účast odřekly, uvolnila se ještě místa na tradičním adrenalinovém turnaji o putovní pohár ministra obrany. Letos navíc slibuje zcela nové zážitky včetně CQB, CLS a dalších. Koná se už na konci tohoto měsíce, od pátku 26. do neděle 28. září.

acac_00
Foto: Momentka z minulého ročníku ACAC

Po dvou letech turnaj mění lokaci a z milovického tankodromu se přesouvá do Železné Rudy, kam účastníky sveze speciální autobus se zastávkami Praha, Beroun, Plzeň a Klatovy. Jedná se o lokalitu protkanou poválečným pohraničním opevněním. Přesunout jednu z lákavých disciplín – IED line – do bunkrů ukrytých v lese se tak přirozeně nabízelo a soutěžící si jistě „stezku odvahy" vychutnají.

acac_01
Foto: Momentka z minulého ročníku ACAC

Taktiku si letos týmy vypilují nejen v rámci přesunů náročným horským terénem, ale samozřejmě při simulacích boje s airsoftovými zbraněmi. Novinkou v turnaji je tzv. CQB (Close Quarters Battles), tedy boj na krátkou vzdálenost, který se odehraje v opuštěném rekreačním zařízení.

acac_02
Foto: Momentka z minulého ročníku ACAC

Program doplní tradiční překážková dráha, vojenský víceboj a také trocha vzdělávání. O výuku CLS (combat lifesaver) se postarají nejlepší instruktoři z AČR. Kromě těchto specialistů ze strakonického pluku se zapojí také vojáci z praporu v Klatovech a mezi týmy nebudou chybět ani studenti střední vojenské školy.

Od pátečního večera 26. září do nedělního odpoledne 28. září tak soutěžící stráví v „zaměstnání" zhruba 30 hodin, bez ohledu na počasí a únavu. Je otázkou, zda právě toto neodradilo předem dva přihlášené civilní týmy, za něž se nyní hledá náhrada, na druhé straně pořadatelé ujišťují, že dohlédnou na bezpečnost a smyslem přeci není vyhrát, ale zúčastnit se. Zájemci se mohou tedy ještě na poslední chvíli hlásit na militarycommunitymeeting@email.cz


Vydáno: 18.9.2014 15:47 | 
Přečteno: 12095x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků