Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Bohemia League 2019

Bohemia League 2019Airsoft IPSC u nás stále funguje a je v dobré formě.

Důkazem toho, je i aktuální ročník Bohemian League 2019, kterou organizuje klub Action Air IPSC Vsetín ve spolupráci s PADAS Shooting Team. Tyto spolky se snaží pozvednout airsoftové IPSC v České republice na úroveň srovnatelnou v zahraničí. Soutěže, které organizují, jsou totožné s klasickým IPSC a účastníci si na nich otestují své schopnosti hned v několika střeleckých situacích.

V čem vlastně IPSC spočívá? Jde především o vaše dovednosti s krátkou zbraní (která musí vyhovovat pravidlům dané divize) v různých střeleckých situacích. Na rozdíl od běžné terčové střelby, zde je důležitá nejen muška, ale též pohyb a samozřejmě čas. Střelci tak musí být všestranní. Střílí se z různých pozic, úhlů, na standardní soutěžní terče a popry. Airsoftové IPSC se liší prakticky jen tím, že se místo ostrých zbraní používají ty airsoftové.

Bohemian League 2019 není jen jeden závod, ale skutečně liga se snahou o profesionální přístup. V řadách organizátorů jsou zastoupeni aktivní či bývalí střelci IPSC, střelečtí instruktoři a rozhodčí. Je maximální snaha o to, aby se airsoftové pojetí těchto závodů přibližovalo těm s ostrými zbraněmi. Jestli jste dočetli až sem, patrně vás toto téma zaujalo, tak neváhejte a zkuste se na nějaký závod přihlásit!

Divize ve kterých se soutěží jsou Open a Standard. Soutěžní kategorie jsou pak Regular, Lady, Super Junior,Junior, Senior. Jak vidíte, Airsoftové IPSC je vhodné jak pro všechny věkové kategorie, tak pro kluky i holky.

Aktuálně má Bohemian League ohlášené první tři závody:

1. kolo – 26. ledna (Vsetín)
2. kolo – 23. února (Frýdek - Místek)

3. kolo – 23. března (Vsetín)

Podrobné informace pro první kolo najdete ZDE.

Bohemia Air Soft je hrdým sponzorem této airsoftové ligy a pevně doufá, že české IPSC získá na širší popularitě, jak mezi hráči, tak veřejností.

Chcete-li si zkusit soutěžně zastřílet, nebo se jen přijít podívat, doporučuji si projít všechny výše uvedené odkazy, které nabídnou dostatek informací. Níže pak obrázek jedné ze střeleckých situací.


Vydáno: 23.1.2019 11:23 | 
Přečteno: 6441x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků