Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Bomingo – akce pro všechny Breny a Evíčka

Bomingo – akce pro všechny Breny a EvíčkaPo loňské sérii úspěšných airsoftových akcí, oscilujících kolem námětu Zaragui, jste možná v našem airsoftovém kalendáři objevili novou položku, za níž stojí náš osvědčený organizační tým.

Řeč je tu o exkluzivní akci EVO & BREN 2018 Czech Republic, konané od 31. května až do 3. června, aneb v našem podání operace Bomingo. Máme rádi exotiku a tak tato akce přenese své účastníky doprostřed neklidné Afriky. Tentokrát to však bude mnohem víc, než jen běžné airsoftové scénářové střílení. Bude se jednat především o mezinárodní setkání příznivců airsoftových Brenů a Evíček z celého světa, na kterém se bude kromě nás přímo podílet také dánská firma ASG (ActionSportGames), Česká zbrojovka Uherský Brod a řada dalších partnerů. To pochopitelně dává celé akci punc výjimečnosti.

Klub majitelů Evíček a Brenů
Jak jste již vytušili, bude to akce nového formátu, u nás nebývalá i tím, že se jí budou moci účastnit pouze majitelé uvedených zbraní, tedy ASG EVO a ASG BREN. Jiné zbraně, s výjimkou záložních pistolí a revolverů, totiž nebudou do hry vpuštěny. Stejně tak přísné budou i výkonnostní limity omezené s ohledem na úsťové rychlosti továrních modelů na 135 m/s měřených s kuličkami 0,20g. Pro HPA verze zbraní bude platit striktní podmínka použití plombovaného tournament lock, který neumožní změnu nastavení výkonu po změření zbraně.

Real Gun Day
Velmi zajímavý, bude i formát této mezinárodní akce. Kromě klasických tří dní (příjezd/registrace a dva herní dny), přibude i jeden dodatečný den s velmi zajímavým programem. Tím bude páteční Real Gun Day, který celou akci zahájí. V rámci tohoto dne se budou moci vybraní zájemci zúčastnit exkluzivní návštěvy továrny České zbrojovky Uherský Brod, nebo si na otevřené střelnici, a pod vedením zkušených instruktorů taktické střelby Hard Task, vyzkoušet střelbu z deseti slavných (ostrých) zbraní a vystřílet tak celkem 100 ran různých ráží.

Chcete vědět víc?
Veškeré podrobnosti o celé akci, která se koná na prověřeném bojišti v Oldřichově u Písku, v němž pořádáme i naši tradiční Operaci Zaragua, naleznete na nových stránkách: www.evo-bren.airsoft.cz
Samozřejmě, najdete nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1763419217023450/
S ohledem na mezinárodní charakter akce bude hlavním herním jazykem angličtina.

Těšíme se na vaši účast.

Airsoft.cz

 

PS: Pokud se chcete s námi vypravit na unikátní exkurzi do České Zbrojovky, nezapomeňte se kvalifikovat. Počet míst je totiž omezen, a proto jsme se rozhodli, že v první vlně se do této exkurze nominují ti, kteří uspějí se svojí fotkou, článkem či videem v naší malé Facebook soutěži. Čas běží, protože zaslané příspěvky budou zveřejněny k hlasování již 1. února 2018. Od 15. února 2018 pak startujeme prodej lístků!


Vydáno: 19.1.2018 15:13 | 
Přečteno: 7840x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků