Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Čeští vojáci mají na film Všiváci speciální vstupné!

Čeští vojáci mají na film Všiváci speciální vstupné!Zvýhodněnou cenu vstupenek na film Všiváci mohou v těchto dnech využít čeští vojáci. Při zakoupení jednoho vstupu v síti kin Cinema City dostanou příslušníci Armády České republiky druhý vstup zdarma.

Jedna z hlavních postav snímku, kterou ztvárnil Ondřej Vetchý, je veteránem české mise v Afghánistánu. Natáčení válečné části filmu probíhalo v roce 2012 jak v České republice (vojenské scény byly natáčeny při výcviku příslušníků 43. výsadkového praporu), ale také na místech, kde působili čeští vojáci v Afghánistánu, a to na základně Shank v provincii Lógar, kde se v té době nacházeli vojáci ze 7. mechanizované brigády.

„Ministerstvo obrany i Armáda ČR a Generální štáb se k nám postavili skvěle a spolupráce s nimi si velice vážíme. Možnost natáčet v Afghánistánu dodala válečným sekvencím potřebnou autenticitu. Speciální akcí pro vojáky jim chceme aspoň částečně jejich podporu vrátit,“ vysvětlila producentka filmu Karla Stojáková.

U české vojenské mise strávil filmový štáb téměř dva týdny. „Život tam byl velmi intenzivní. Dostali jsme v kondenzované formě velikou masáž,“ shrnul své zážitky Ondřej Vetchý.

„To, že jsme měli možnost natáčet v autentickém prostředí české vojenské mise v Afghánistánu, pro nás a film Všiváci znamenalo hrozně moc. Tyto scény do filmu vnáší především absolutní opravdovost a velkou intenzitu. Na základně v Lógaru jsme se seznámili s prací našich vojáků, kteří mají můj hluboký obdiv – pro její náročnost, nebezpečnost, ale hlavně pro jejich naprosto profesionální přístup i v extrémně stresujících okamžicích, kterých jsme s nimi několik také prožili,“ dodal režisér a scénárista filmu, Roman Kašparovský.

Nový český film Všiváci vstoupil do kin 19. června a jen během premiérového víkendu ho zhlédlo více než 14 tisíc diváků.

Podmínky akce:

·         1+1 platí při koupi 1 dospělé nezlevněné vstupenky 2D, druhá vstupenka je zdarma
·         Platí po předložení vojenského služebního průkazu
·         Akce platí od 23. června 2014
·         Akce platí ve všech kinech CINEMA CITY pouze na film VŠIVÁCI
·         Slevu není možné kombinovat s další slevou


Vydáno: 25.6.2014 9:16 | 
Přečteno: 10589x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků