Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Pozvánka na akci - Dead Estate War

Pozvánka na akci - Dead Estate WarPozvánka na zombie airsoftovou akci.

Ahoj,
Rádi bychom vás pozvali na zombie akci Dead Estate War , která se koná 5. 10. 2019 na hřišti Warfield CQB Hladíkov u Pardubic.

Hra volně navazuje na předchozí ročníky. Spočívá v sérii několika samostatných kol, kde se utkají dvě skupiny lidí v prostředí, které ovládají nemrtví. Ti představují vlastní frakci, která bude lidem silně stěžovat plnění úkolů. Akce má vlastní příběh, který se vyvíjí podle splněných úkolů. Každé kolo dostanou přeživší úkol, který musí splnit do časového limitu. Nemrtví se jim v tom budou snažit zabránit všemi prostředky. Systém boje s nemrtvými funguje tak, že na sobě mají připevněnou plastovou destičku, a pokud do ní jsou zasaženi, jsou vyřazeni, do doby, než je sirénou ohlášen respawn, při němž všichni nemrtví opět ožívají. Naproti tomu přeživší mají každé kolo pouze 1 život a pokud jsou nakaženi, stávají se z nich nemrtví. Přeživší u sebe mají destičky, které si v případě zasažení nemrtvým nasadí. Proměnění zůstávají až do konce kola, po dokončení se z nich opět stávají lidé.

Zbraně jsou omezené na manuální brokovnice a pušky, plynové pistole a AEP. Vše pouze do 120 m/s.
AEG a Dlouhé Plynovky a HPA jsou zakázané. Většina střetů probíhá na velmi malé vzdálenosti a větší úsťovka není potřeba. Lidé mají omezenou munici na každé kolo, takže se nebude jednat o kropení nemrtvých, ale spíše o survival. Za nemrtvé pak můžete čekat spoustu různých mutací, které vám přidají další schopnosti, aby se lov lidí stal daleko větší zábavou.

Kompletní galerie z minulých ročníků:
https://warfieldpce.rajce.idnes.cz/DEAD_ESTATE_-_airsoft_zombie_game_5.5.2018
https://warfieldpce.rajce.idnes.cz/Dead_Estate_2_-_airsoft_zombie_game_4.5.2019/
Odkaz na Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=OxhJgbGzoeA&feature=youtu.be
Odkaz na FB událost:
https://www.facebook.com/events/729369250841237

Hra začne odpoledních hodinách a poslední úkoly budou končit již ve tmě.
Co říct závěrem? Celou akci pořádáme hlavně pro zábavu, vymyšlenou tak, jak by nás samotné co nejvíc bavila. Pokud chcete zažít originální herní atmosféru, čeká na vás ozvučení a osvětlení lokace, spousta krvavých rekvizit, občerstvení v ceně, možnost zdarma zapůjčení masek, pohodoví organizátoři a možnost přespání s grilovačkou po akci. Díky za pozornost a těšíme se na vás 5.10. 2019 v Hladíkově.

Za 69. Praporn a WarField - Pardubice Events

Danny


Vydáno: 24.9.2019 10:55 | 
Přečteno: 4742x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků