Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Dětský den - připomínka 70. let míru

Dětský den - připomínka 70. let míruPřipomínka 70. výročí ukončení druhé světové války v roce 2015 ve městě Liberci a Libereckém kraji by neměla být pouhou připomínkou konce druhé světové války. V našem regionu "trojzemí" by měla být akce připomínkou vzniku nové Evropy.

Akce by měla ukázat, že 70. let po ukončení druhé světové války žijeme v míru, přátelství, porozumění. Vojáci našich zemí slouží společně demokracii , společně prolévají krev v boji proti terorismu a při mírových misích.
Cílem pořádané akce je ukázat, že to co nás dříve rozdělovalo "hranice zemí" nás dnes pevně spojuje. I přestože historie našeho soužití nebyla vždy jednoduchá, nyní budujeme společnou Evropu a to je fakt na který chceme poukázat, kterého si musíme vážit.
Historie Evropu poučila, nyní Evropu spojuje. Žijeme ve vzájemném porozumění a harmonii.
Vrcholem dne bude ukázka tankové bitvy z období druhé světové války za účasti nejméně pěti kusů tanků a samohybných děl.

POZOR !!! Začátek tankové bitvy 14:00 !!!

Bojová ukázka volně navazuje na skutečné události které se udály na konci války, v květnu 1945 nedaleko Liberce. Ukazuje poslední bojové akce RA (Rudé armády) ve střetu s jednotkami WH (Wehrmacht) a Waffen SS v okolí Liberce. Změna programu vyhrazena.

Více o akci na FB stránkách Dětský den - připomínka 70. let míru

http://www.legionariliberec.cz/


Vydáno: 3.9.2015 16:41 | 
Přečteno: 9817x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků