Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Pozvánka na akci - Gangy Zaragui

Pozvánka na akci - Gangy Zaraguianeb manuální přestřelka na předměstí (4.11.)

Operace Zaragua, Bohemia Air Soft a Airsoft.cz vás chtějí srdečně pozvat na svoji čistě manuální akci, konanou od 4. listopadu 2017 na airsoftovém hřišti Bullet Farm Klecany.

Velké letní boje v Zaragui jsou za námi, ale kartel El Mosto utrpěl v bojích ztráty a některá svá území ztratil. Ta území nyní náleží místním gangům a jiným skupinám. Je na čase, aby si kartel vzal zpět co jest jeho. Válka pouličních gangů a členů kartelu začíná na předměstí hlavního města Zaragui. Přidejte se do této malé přestřelky a urvěte si i vlastní žvanec moci a peněz. Jako člen bezejmeného pouličního gangu se můžete připojit do války gangů.

Akce je zaměřena pouze na hru s manuálními zbraněmi a slouží jako připomenutí starých časů. Doby, kdy elektrické zbraně byly vzácné a airsoftový boj s manuály zábavný.
Celá přestřelka bude pojata jako několik krátkých samostatných her s různými propojenými scénáři. Půjde zde především o zábavu a volné střílení v zajímavém herním prostoru plném budov.
Hráči budou rozlišeni páskami, tak jak bylo dříve zvykem. Není proto nutné řešit oblečení ve kterém přijdete. Nicméně, chcete-li si užít atmosféru přestřelky gangů, nechal bych uniformy doma a nahodil kožené bundy s řetězy.

Na místě bude k zakoupení něco málo munice i zbraní. Pokud ale chcete něco přivézt přímo na akci, stačí udělat objednávku na airsoftshop.cz a po poznámky uvést "Vyzvednu 4.11. na akci Gangy Zaragui"
V souvislosti s tím má Bohemia Air Soft akční nabídku manuálních zbraní. Takže pokud nemáte manuální zbraň, projděte si stránky airsoftshop.cz.

Základní pravidla akce
- účast pouze s manuální zbraní s výkonem do 130 m/s s 0,20g
- zákaz veškeré pyrotechniky
- vstupné přímo na místě 100 Kč
- kapacita 60 hráčů
- hráči pod 18 let musí mít od rodičů podepsané povrzení o účasti

Registrace se jménem týmu/jednotlivců a počtu hráčů posílejte na email akce@airsoft.cz
Platba probíhá na místě, prosíme, ať máte přesný obnos 100 Kč, pro urychlení registrace.

Harmonogram akce
8:00 – Příjezd organizátorů a příprava akce
9:00 – Příjezd hráčů a placení registrace
10:00 – Začátek akce - Napoleoni
10:30 – Rukojmí
11:00 – Bomba (hraje vícekrát)
12:00 – Obklíčení
12:30 – Pauza na oběd
13:00 – Payload (hraje se 2x)
14:00 – Týmový deathmatch
15:00 – Epidemie
16:00 – Konec akce - vyhlášení výsledků

Pokud vám názvy her nic neříkají, nezoufejte. Jedná se o několik velmi zajímavých her, kde si určitě zastřílíte. Posuďte sami:
Nejprve se zahřejme řadovou bitvou v napoleonském stylu. Je to klasická kratochvíle airsoftové manuální šlechty.
Vítěz tohoto klání si vezme z protihráčova týmu několik rukojmí a společně s nimi se zabarikáduje na několika místech po herním protoru, doufajíc, že jejich zachránci při pokusu o jejich osvobození statečně padnou. Nebojte se, osvobození rukojmí se mohou k útočníkům postupně přidat.
Následovat bude velmi akční bitva o jedinou trhavinu, se kterou bude nutné se probojovat do nepřátelské základny. Jedna trhavina, dvě základny...kolikrát asi změní majitele, než exploduje?
Ti kdož prohrají předchozí hru, jsou nuceni se stáhnout do horních poschodí budov, kde budou v obklíčení a budou doufat, že dokáží v časovém limitu ustát zástupy nepřátel.
Následuje půl hodiny pauzy na oběd.
Po obědě si zkusíte protlačit vozík s trhavinou přes nepřátelské území. Ale pozor, trasa vozíku je jasně daná a časový limit pro jeho splnění přísný.
Kvalitní airsoftová akce se ovšem neobejde bez jednoduchého střílení, kde výsledek určí poměr ztrát.
Nakonec je tu malá specialita pro zábavu. Všichni proti všem. Koho zastřelíte a oživíte, ten se stane členem vašeho týmu. Takže vás čeká sakra chaotická přestřelka.
Konec dne ozdobí vyhlášení celkových výsledků.

Co se stihne, stihne se, co ne, necháme si na příště. Časy jednotlivých her berte skutečně jako orientační, ale měli by sedět, protože dost her je na časový limit. Podrobná pravidla vysvětlíme na místě, ale nejsou nijak složitá a jejich vysvětlení je otázka minuty. Chceme si zastřílet a moc u toho nepřemýšlet.

Budeme se na vás tedy těšit přímo na místě od 9:00, přijeďte včas, na nikoho nečekáme!

Znovu opakujeme, registrace se jménem týmu/jednotlivců a počtu hráčů posílejte na email akce@airsoft.cz
Platba probíhá na místě, prosíme, ať máte přesný obnos 100 Kč, pro urychlení registrace.

Souřadnice hřiště Bullet Farm Klecany - 50.182027, 14.423176
FB události Gangy Zaragui
FB Operace Zaragua
FB Bohemia Air Soft

Pro představu přikládáme letecký snímek hřiště. Jedná se o několik budov, mezi kterými je mnoho překážek. Protor je velmi dobře upraven pro CQB a celkově střety na kratší vzdálenosti.


Vydáno: 25.10.2017 14:59 | 
Přečteno: 8796x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků