Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Gangy Zaragui 3 - Poslední info před akcí

Gangy Zaragui 3 - Poslední info před akcíRegistrace na akci jsou uzavřeny. Nyní pár informací pro registrované týmy a jednotlivce.

Kdy: 2.11.2019
Kde: Bullet Farm Klecany (50.182027N, 14.423176E)

Budeme se na vás těšit přímo na místě od 9:00, kdy začne registrace. Samotná akce začíná přesně v 10:00, přijeďte včas, na nikoho nečekáme!
Platba registračního poplatku probíhá na místě, prosíme, ať máte přesný obnos 100 Kč, pro urychlení registrace.

Akce je zaměřena pouze na hru s manuálními zbraněmi a slouží jako připomenutí starých časů, kdy elektrické zbraně byly vzácné a airsoftový boj s manuály zcela běžný.
Celá přestřelka bude pojata jako několik krátkých samostatných her s různými propojenými scénáři. Půjde zde především o zábavu a volné střílení v zajímavém herním prostoru plném budov.
Hráči budou rozlišeni páskami, tak jak bylo dříve zvykem.

Jako herní oděv doporučujeme oblečení hodné pouličních gangů. Maskovací uniformy proto nechte doma a popusťte uzdu svojí fantazii a vezměte něco, co bude více evokovat přestřelky pouličních gangů. Samozřejmě se jedná jen o doporučení pro zlepšení atmosféry. Pokud přijdete v maskovacím kompletu, ze hry vás určitě nevyloučíme.

Na místě bude k zakoupení něco málo munice i zbraní a také ruční granáty GBR. Pokud ale chcete něco přivézt přímo na akci, stačí udělat objednávku na airsoftshop.cz a po poznámky uvést "Vyzvednu na akci Gangy Zaragui 3". Takovéto objednávky je nutné udělat nejpozději ve čtvrtek večer!


Základní pravidla akce

- účast pouze s manuální zbraní s výkonem do 130 m/s s 0,20g
- zákaz veškeré pyrotechniky
- povoleny manuální GBR granáty (pravidla upřesníme na místě)
- vstupné přímo na místě 100 Kč
- hráči pod 18 let musí mít od rodičů podepsané potvrzení o účasti (zde ke stažení)

Harmonogram

8:00 – Příjezd organizátorů a příprava akce
9:00 – Příjezd hráčů a placení registrace
10:00 – Napoleoni
10:30 – Rukojmí
11:00 – Bomba (hraje vícekrát)
12:00 – Obklíčení
12:30 – Pauza na oběd
13:00 – Left 4 Dead (hraje vícekrát)
14:00 – Scoop and Shoot (hraje vícekrát)
15:00 – Epidemie
16:00 – Konec akce, vyhlášení výsledků

Pokud vám názvy her nic neříkají, nezoufejte. Jedná se o několik velmi zajímavých her, kde si určitě zastřílíte. Posuďte sami:
Nejprve se zahřejme řadovou bitvou v napoleonském stylu. Je to klasická kratochvíle airsoftové manuální šlechty.
Vítěz tohoto klání si vezme z protihráčova týmu několik rukojmí a společně s nimi se zabarikáduje na několika místech po herním prostoru, doufajíc, že jejich zachránci při pokusu o jejich osvobození statečně padnou. Nebojte se, osvobození rukojmí se mohou k útočníkům postupně přidat.
Následovat bude velmi akční bitva o jedinou trhavinu, se kterou bude nutné se probojovat do nepřátelské základny. Jedna trhavina, dvě základny...kolikrát asi změní majitele, než exploduje?
Ti kdož prohrají předchozí hru, jsou nuceni se stáhnout do horních poschodí budov, kde budou v obklíčení a budou doufat, že dokáží v časovém limitu ustát zástupy nepřátel.
Následuje půl hodiny pauzy na oběd.
Po obědě si zkusíme dvě nové hry. První bude boj proti zombíkům, kdy si jako čtyřčlenné družstvo otestujete, jak dlouho přežijete proti zbytku hráčů a zda splníte přidělený úkol. Nemusíte se bát, tuhle hru si párkrát zopakujeme, ať si každý vyzkouší obě role.
Další hrou bude spíše pro pobavení, kdy si vyzkoušíme, jak se střílí a hýbe na povel.
Nakonec je tu malá ověřená specialita nakonec. Epidemia, aneb všichni proti všem! Koho zastřelíte a oživíte, ten se stane členem vašeho týmu. Takže vás čeká sakra chaotická přestřelka.
Konec dne ozdobí vyhlášení celkových výsledků.

Co se stihne, stihne se, co ne, necháme si na příště. Časy jednotlivých her berte skutečně jako orientační, ale měli by sedět, protože dost her je na časový limit. Podrobná pravidla vysvětlíme na místě, ale nejsou nijak složitá a jejich vysvětlení je otázka minuty. Chceme si zastřílet a moc u toho nepřemýšlet.


Vydáno: 29.10.2019 11:39 | 
Přečteno: 4399x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků