Fórum
Kategorie: ZARAGUA 2013 / 2023, Airsoft akce

Gangy Zaragui 4 - Poslední info před akcí

Gangy Zaragui 4 - Poslední info před akcíAkce se koná už tento týden a my doufáme, že vás dorazí co nejvíce. Je proto potřeba pár informací k tomu, co vás čeká.

Kdy: 6.11.2021
Kde: Bullet Farm Klecany (50.182027N, 14.423176E)

Budeme se na vás těšit přímo na místě od 9:00, kdy začne registrace. Samotná akce začíná přesně v 10:00, přijeďte včas, na nikoho nečekáme!
Platba registračního poplatku probíhá na místě, prosíme, ať máte přesný obnos 100 Kč, pro urychlení registrace.

Akce je zaměřena pouze na hru s manuálními zbraněmi a slouží jako připomenutí starých časů, kdy elektrické zbraně byly vzácné a airsoftový boj s manuály zcela běžný.
Celá přestřelka bude pojata jako několik krátkých samostatných her s různými propojenými scénáři. Půjde zde především o zábavu a volné střílení v zajímavém herním prostoru plném budov.
Hráči budou rozlišeni páskami, tak jak bylo dříve zvykem.

Jako herní oděv doporučujeme oblečení hodné pouličních gangů. Maskovací uniformy proto nechte doma, popusťte uzdu svojí fantazii a vezměte něco, co bude více evokovat přestřelky pouličních gangů. Samozřejmě se jedná jen o doporučení pro zlepšení atmosféry. Pokud přijdete v maskovacím kompletu, ze hry vás určitě nevyloučíme.

Na místě bude k zakoupení něco málo munice, ochranných prostředků a také ruční granáty GBR. Pokud ale chcete něco speciálního přivézt přímo na akci, stačí udělat objednávku na airsoftshop.cz a po poznámky uvést "Vyzvednu na akci Gangy Zaragui 4". Takovou objednávku je ale nutné udělat nejpozději ve čtvrtek večer!


Základní pravidla akce

- vstupné přímo na místě 100 Kč
- účast pouze s manuální zbraní s výkonem do 130 m/s s 0,20g
- zákas puškohledů na odstřelovacích puškách
- zákaz veškeré pyrotechniky
- povoleny manuální GBR granáty (pravidla upřesníme na místě)
- hráči pod 18 let musí mít od rodičů podepsané potvrzení o účasti (zde ke stažení)

Harmonogram

8:00 – Příjezd organizátorů a příprava akce
9:00 – Příjezd hráčů a placení registrace
10:00 – Napoleoni
10:30 – Rukojmí
11:00 – Na hrady
12:00 – Eskort servis
12:30 – Pauza na oběd
13:00 – Obklíčení
14:00 – Scoop and Shoot (hraje vícekrát)
15:00 – Epidemie
16:00 – Konec akce, vyhlášení výsledků

Pokud vám názvy her nic neříkají, nezoufejte. Jedná se o několik velmi zajímavých her, kde si určitě zastřílíte. Posuďte sami:
Nejprve se zahřejme řadovou bitvou v napoleonském stylu. Je to klasická kratochvíle airsoftové manuální šlechty.
Vítěz tohoto klání si vezme z protihráčova týmu několik rukojmí a společně s nimi se zabarikáduje na několika místech po herním prostoru, doufajíc, že jejich zachránci při pokusu o jejich osvobození statečně padnou. Nebojte se, osvobození rukojmí se mohou k útočníkům postupně přidat.
Následuje obrana vašeho hradu. Ale pozor, hlídat vlajku hradu v prvním patře mohou jen tři označení strážci vlajky, jinak nikdo. Takže jestli dovlíte útočníkům dostat se dovnitř, jak dlouho asi strážci vydrží?
Kempovali jsme v budovách dlouho, je na čase se pořádně rozhýbat ať vám vyhládne. Tentokrát musíte doprovodit VIP do bezpečí po předem určené trase. Pozor na atentátníky, kteří chtějí vaše VIP proměnit v sekanou.
Následuje půl hodiny pauzy na oběd.
Po obědě jsou t
i kdož prohráli předchozí hru, nuceni se stáhnout do horních poschodí budov, kde budou v obklíčení a budou doufat, že dokáží v časovém limitu ustát zástupy nepřátel.
Další hrou bude spíše pro pobavení, kdy si vyzkoušíme, jak se střílí a hýbe na povel.
Nakonec je tu ověřená specialita nakonec. Epidemie, aneb všichni proti všem! Koho zastřelíte a oživíte, ten se stane členem vašeho týmu. Takže vás čeká sakra chaotická přestřelka.
Konec dne ozdobí vyhlášení celkových výsledků.

Co se stihne, stihne se, co ne, necháme si na příště. Časy jednotlivých her berte skutečně jako orientační, ale měli by sedět, protože dost her je na časový limit. Podrobná pravidla vysvětlíme na místě, ale nejsou nijak složitá a jejich vysvětlení je otázka minuty či dvou. Chceme si zastřílet a moc u toho nepřemýšlet.


Vydáno: 1.11.2021 12:36 | 
Přečteno: 2901x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Fotodokumentace
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jestli budou k dostání fotky z akce, diky
, Dotaz
Budou v blízké době další akce změřené na manuální zbaně?
icon odpověděl(a)
Gangy Zaragui pořádáme každoročně na konci roku, jako takové malé zakončení sezóny. Takže v nejbližší době neplánujeme podobnou akci.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků