Fórum
Kategorie: ZARAGUA 2013 / 2023, Airsoft akce

Legenda - Operace Zaraugua III.

Legenda - Operace Zaraugua III.Jsou tou už tři roky, kdy v oblasti jihoamerické Zaragui vypukl státní převrat a následná občanská válka. Před téměř třemi lety byl sesazen diktátor Jose Nero, když při převratu nedokázal udržet svoji moc ani proti důlní korporaci COPROX, ani proti povstaleckým jednotkám Lidové osvobozenecké fronty.

Jeho generálové se nakonec projevili jako nedostatečně připravení na takovýto konflikt. Představitel bezpečnostních složek COPROXu Krbec s jeho skupinou žoldáků se ukázal více než schopný, když na oko spolupracoval s diktátorovými jednotkami, aby je posléze zničil. Také Alfred, jako vůdce jednotek Lidové osvobozenecké fronty (LOF), velmi rychle rozšiřoval svůj vliv na úkor místního kartelu El Mosto, jehož bossové očekávali, že nepokoje využijí ke svým drogovým obchodům. Místo toho LOF začal v obchodě s drogami zdatně konkurovat kartelu El Mosto. První výrazný konflikt v této oblasti tedy dopadl svržením Jose Nera a započal občanskou válku o relativně mírné intenzitě, kde si COPROX dělá co chce a LOF s El Mosto se přetahují o vliv nad drogovými obchody a nadvládou nad jednotlivými oblastmi v Zaragui. To se psal rok 2013.

Ale všechno netrvá věčně a světovému společenství velmi rychle docházela trpělivost s neutišenou situací v Zaragui, ze které proudilo do světa velké množství drog. Do oblasti jsou vyslány jednotky ZFOR, aby stabilizovaly situaci a především zatrhli obchodu s drogami. Zatímco vedení COPROX se tváří, že pouze chrání svůj majetek, a nijak do situace nezasahuje, je velitel žoldáků Krbec pověřen tajným úkolem, bez ohledu na přítomnost jednotek ZFOR. Je totiž nutné za každou cenu zničit LOF, protože zatímco s kartelem El Mosto se lze dohodnout a podplatit ho, Alfred je poněkud neústupný, co se vyjednávání týče a na rozdíl od kartelu, na něho peníze neplatí. Chce ovládnout celou Zaragui. Tedy nejen že kazí obchody El Mosto, ale samozřejmě využívá každé možnosti uškodit COPROXu. Vše vyvrcholí v létě roku 2014. Otevřený útok LOF na COPROX je tentokrát mnohem intenzivnější, než dříve a ani jedna strana nezůstala té druhé nic dlužna. Naopak moc kartelu El Mosto začala upadat a v tomto konfliktu se angažovali jen velmi vlažně. Je pravděpodobné, že si připravovali půdu pro vlastní úder. Jednotky ZFOR se snažili konfliktům mezi COPROX a LOF zabránit, ale samy se dostaly do centra bojů a musely vést s protivníky regulérní válku, během které se snažily kazit obchody s drogami. Ztráty byly na všech stranách. A tak druhý větší konflikt skončil nerozhodně. COPROX i LOF rozšířili sice svůj vliv, ale ani jedna strana nezískala rozhodující převahu nutnou k ovládnutí celé Zaragui, protože jednotky ZFOR se staly mnohem tvrdším oříškem než armáda diktátora Nera. Navíc ZFOR dokázal narušit do té doby bezproblémový obchod s drogami a to velmi citelně. Šušká se cosi o tom, že se kartel El Mosto drží ve stínu, aby připravil protiúder. Zatím nejmohutnější ofenzívu svých neohrožených bojovníků.

Několik měsíců po té, je tedy situace víceméně klidná, ale začíná se něco dít. Znovu se objevují signály, které ukazují, že se v Zaragui bude dál válčit. Je jistě, že konflikt trvá. Kdo ho započne?

Podaří se jednotkám ZFOR definitivně zlikvidovat obchod s drogami?

Dokáže Krbec a COPROX zničit LOF a dokázat svému zaměstnavateli své schopnosti??

Získá Alfred rozhodující převahu nad COPROXem a ovládne Zaragui?

Vrátí kartel El Mosto letos úder a znovu v plné síle ovládne trh s drogami?

To vše se už brzo dozvíme...

 


Vydáno: 13.4.2015 17:03 | 
Přečteno: 11983x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

icon , Díky
Díky všem zúčastněným hráčům za skvělou hru a celé organizaci za jejich nasazení. Věřím, že příští rok se opět uvidíme a že se vám letošní ročník opět líbil!

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků