Fórum
Kategorie: Airsoft akce

M.A.S.H. (V)

M.A.S.H. (V)Tým PADAS ve spolupráci s TTM o.s. pořádá třídenní výcvik pro humanitární jednotky ČČK s charakterem MIL-SIM akce. Jedná se o první MIL-SIM akci s funkční polní nemocnicí...

Akce proběhne: 28 - 30.9.2012
Více informaci naleznete zde

Tým PADAS ve spolupráci s TTM o.s. pořádá třídenní výcvik pro humanitární jednotky ČČK. Výcvik se bude odehrávat v polních podmínkách. Zveme vás na akci, kde celý scénář a příběh bude realizován ve smyšleném válečném konfliktu RUTOVIA, který na poli airsoftových big game trvá již 8 let. Rozhodli jsme se, že je na čase této akci dopřát i level MIL-SIM a proto se tato akce bude mimořádně odehrávat se všemi možnými funkčními prvky (připravena je pro vás vojenská technika a povolena je i pyrotechnika). A to jak po stránce airsoftu a army prostředí, tak po stránce co nejrealnějšího nasazení polní nemocnice. Jednotky ČČK se dostávají do mírové humanitární mise, kde vás čeká nelehké poslání. Nejen se postarat o zraněné vojáky na frontě, ale především navázání kontaktu s místním obyvatelstvem ve městě Hamur a získání jejich důvěry. Na akci po zdravotní stránce bude dohlížet odborná komise, která bude jednotky ČČK hodnotit.
Garanti tohoto projektu jsou Ondřej Šnábl a David Peřan. Výcvik nebude koncipován pouze na praktickou část, ale i teoretickou, kde jsou pro vás připraveny informace, které pro mnoho z vás mohou být nové. Dále vás čekají zajímavé nové situace v oblasti záchranářství, které řada z vás neměla možnost si vyžkoušet. Těšíte se? My na vás určitě. Podívejte se na video s příběhem. Akce je určena věkové kategorii 15+. Účastíci mladší 18let budou na akci vpuštěni pouze se souhlasem zákoného zástupce. Formulář a povolávací rozkaz obdržíte v příloze po odeslání on-line přihlášky.

PŘÍBĚH O RUTOVII


Vydáno: 21.8.2012 12:20 | 
Přečteno: 10783x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků