Fórum
Kategorie: Airsoft akce, G&G World Cup Archív

Odložení soutěže G&G World Cup 2021

Odložení soutěže G&G World Cup 2021Oznámení o přeložení mezinárodní soutěže GG World Cup na rok 2022.

Na základě nepříznivého vývoje pandemie COVID-19 ve světě přistoupili organizátoři k nelehkému rozhodnutí o přeložení termínu konání světového finále soutěže G&G World Cup na rok 2022. Stávající šampióni tohoto neoficiálního mistrovství světa v airsoftové akční střelbě tak budou historicky vůbec poprvé a zcela neplánovaně úřadovat místo standardních dvou hned tři roky. Více informací o soutěži na oficální webu turnaje ZDE.

V souladu s tímto rozhodnutím oznamujeme, že dochází i k přeložení národní kvalifikace z původně plánovaného termínu květen/červen 2021 na jaro roku 2022. O novém vypsání termínů národní kvalifikace a jejím průběhu vás budeme informovat koncem tohoto roku.

Nadále zůstává v platnosti náš záměr vyslat na příští světové finále na Taiwanu za Českou republiku dva týmy, a to soutěžní dvojici v kategorii mužů a soutěžní dvojici v kategorii žen.

Připomenout atmosféru úžasného světového finále z roku 2019 v němž česká dvojice Jiří Hoffman a Ladislav Zekucia obsadila skvělé 3. místo si můžete ve videu ZDE.

Ing. Jan Šulc
ředitel závodu G&G World Cup – Česká republika


Vydáno: 5.2.2021 15:15 | 
Přečteno: 2652x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků