Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Operace Enduring Freedom I.

Operace Enduring Freedom I.Zveme všechny softaře na novou oficiální herní lokaci: raketová základna Ketkovice (20km od Brna). Těšit se můžete na 11 budov i les, dohromady 3,5ha herní plochy.

Fotky lokace a detaily akce na: https://www.facebook.com/events/956238084443589/
fotky lokace: http://www.airsoft-underground.cz/photogallery.php?album_id=112

Akce:
GPS souřadnice: 49.15942738553121,16.25219777226448
 
Píše se rok 2015 a napětí v Evropě po  se stupňuje.
 
Polovojenské jednotky proruského socialisticky smýšlejícího generála Ivana Serevjeteva již obléhají půl Evropského kontinentu. 
Posledními baštami odporu se stávají bývalé vojenské základny NATO, kam se uchýlili vojenské jednotky a představitelé států chránící demokratické uskupení moci. Podaří se komunistický puč, nebo zvítězí demokratické uskupení?
 
Cíle stran
 1.  pokusit se ovládnout co možná největší množství budov, a ty udržet co nejdéle.
 2. Pokud se podaří jedné ze stran dobít všechny určené "hlavní" budovy (3,4,5,6,9), okamžitě vyhrává a nastává změna stran.
 3. v budově 4 ve vězení jsou dva medici od každého týmu jeden. Osvobozením medika získává tým výhodu oživení přímo na bojišti medikem.
Medik:
 
Medik po osvobození z vězení (fyzické plácnutí spřáteleného spoluhráče) odchází jako "mrtvola na svůj res, kde ze začátku hry poprvé automaticky ožívá (při dalším zásahu již klasický res), a může začít vykonávat svou funkci - pokud se medik dostaví do 2min k zasaženému hráči a ováže mu PRAVOU RUKU FÁČEM,  je hráč navrácen do hry. Při dalším zásahu ovázaný hráč již musí na res a nesmí podruhé využít medika.Res je časově stejný jako pro jiného neovázaného hráče.
 
Tato funkce medika může i nemusí být ve hře zapojena.
 
Pravidla hry: 
 1. Na akci jsou povolené VŠECHNY  airsoftové zbraně kategorie D, které splní limit DO 120ms  (s tolerancí  + - 5ms )  snipeři jsou zakázáni! 
 2. Na akci je povolena pouze střelba na semi! - tedy dávka je zcela zakázána.
 3. Akce je od 15let (potvrzení zákonného zástupce nutné) prosím o kontakt formou SZ né do fóra.
 4. PYROTECHNIKA:  ANO  pouze dýmovnice s dobou dýmení né větší jak 2min. Použíti je omezeno na vnitřní prostory budov!! Zvukové pyro zakázána! V otevřeném prostoru je veškeré pyro taktéž zakázáno.
 5. Na akci jsou povolené CO2 granáty a flashbengy
 6. Zásah do zbraně či odražená neplatí, zásah do přilby platí, zásah do celé výstroje platí. SPORNÉ PŘÍPADY ŘEŠTE LEPŠÍ TREFOU! NEHÁDEJTE SE! PŘÍPADNÉ NEPŘIZNÁVÁNÍ ŘEŠTE NA MÍSTĚ!! NÉ AŽ DOMA ZA PC TAM JE VÁM TO NA DVĚ VĚCI! Pro nahlášení zásahu použij "MÁM" a označ se reflexní vestou či zvednutou rukou po celou dobu chůze na res. Mrtvoly nemluví a neprozrazují polohu nepřítele, nikde se nezdržují a jdou přímo na res tak, aby nebránili ostatním ve hře.
 7. Po celou dobu pobytu v areálu (to platí ihned po vstupu) mějte na sobě nasazené ochranné brýle či obličejové masky určené pro airsoft, střelbu či splňující ochranný faktor B.
 8. Odpadky neodhazujte na zem, ale do košů.
 9. Komunikace: PMR 1-3 červení, 4-6 modří. Kanál 8 pouze PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.
 
ZÁKLADNÍ INFORMACE:
 
Kdy: 18.07.2015 v 8hod.( za každého "normálního" počasí)
Vstupné:        150kč/os (pronájem areálu jeho úprava - stavba pal postů, zajištění rekvizit)
 
Kameramani, fotografové 
- budou označeni reflexní vestou po celou dobu pobytu v prostoru a nesmí se do nich pochopitelně střílet a případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
 
 
Časový harmonogram akce:
Příjezd účastníků:  8:00 až  8:30hod.
Měření úsťové rychlosti:  8:10 až  9:00hod.
Rozdělení hráčů brífing:  9:00 až 9:30hod.
Začátek první části hry:   10:00hod. konec dle spádu hry nejpozdeji v 12:00hod
Pauza                          :   12:00 až 13:00hod.
Druhá polovina hry      :   13:00 až 15:00hod.
Konec celé akce:dle uvážení a nálady.
 
 
Apeluji na včasný příjezd! Hráči kteří přijedou po 9hod. nebudou do hry již zařazení a vpuštěni do areálu z časového důvodu!

A jako vždy, organizátor nebere na svou odpovědnost případnou majetkovou, fyzickou či psychickou újmu všech zúčastněných osob. Prostor je koncipován pro paintballové hry, s toho vyplývající terénní nerovnosti a různé jiné překážky.Apeluji na zdravý rozum hráčů. Snažte se nehrotit situace až do ap-absurda. Dbejte na bezpečí vlastní a především ostatních účastníků! 
 
 
REGISTRACE: 
 
Svou registrací zde na koalici nebo formou emailu na  greyghostpv@centrum.cz  berete výše popsané pravidla a informace na zřetel a souhlasíte s dodržováním těchto pravidel.
 
REGISTRUJTE SE POUZE JEDNOU A TO BUĎ ZDE NEBO NA EMAIL! Děkuji.
 
NEREGISTROVANÍ HRÁČI NEBUDOU VPUŠTĚNI DO AREÁLU! Areál bude v průběhu celé akce uzamknut! 
 
 
Za organizační tým Grey Ghost Airsoft team Prostějov  Gizmo_CZ
 
Na akci nebude žádné občerstvení! 


Vyhrazeno pro info o změnách v popisu hry:
 
10.6.: upravené pravidla hry: dávky zcela zakázány! + na některé vybrané střechy bude umožněn přístup hráčům!! - zde samozřejmě dbejte zvýšené opatrnosti!!--
Softu Zdar
Luba
http://www.airsoft-underground.cz
http://www.facebook.com/airsoftunderground


Vydáno: 15.6.2015 12:22 | 
Přečteno: 10589x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Organizátor
Pro množící se dotazy kdo je organizátorem akce dávám na vědomost že organizátorem je tým Grey Ghost Airsoft team Prostějov potažmo já Gizmo_CZ. veškeré dotazy prosím směřujte na náš týmový email greyghostpv(zavináč)centrum.cz
odpověděl(a)
AKCE JE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODÚ ZRUŠENA!!! NÁHRADNÍ TERMÍN NEBYL JEŠTĚ STANOVEN. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ Gizmo_CZ

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků