Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Operace Zaragua VIII.

Operace Zaragua VIII.Jak to bude s letošní Operací Zaragua?

Operace Zaragua VIII.

Oldřichov u Písku 7. – 9. srpna 2020

Druhý srpnový víkend je v airsoftovém kalendáři již tradičně vyhrazen akci Operace Zaragua, v níž se již řadu let společně přesouváme do fiktivní oblasti v Jižní Americe, kde spolu o moc a slávu soupeří COPROX, LOF, ZFOR, kartely El Mosto a Hienas a dětští vojáci z uskupení Huerfanos.

Jak tomu bude letos, zatím s ohledem na průběh pandemie koronaviru nevíme. Klíčová pro možnost uspořádání bude aktuální epidemiologická situace i s ní související příslušná opatření vlády omezující, či naopak povolující konání hromadných akcí během letních prázdnin. Za nás na přípravě akce pracujeme a rádi bychom se s vámi, pokud to bude možné, na Zarague opět viděli.

Co tedy zatím víme:

V případě, že budou vládou povoleny akce do 500 osob (Operace Zaragua čítá v počtu hráčů i s organizačním štábem akci pro cca 350 až 400 osob), tak ji plánujeme uspořádat v tradičním víkendovém formátu (pátek nájezd, sobota a neděle herní dny) s široce pojatým scénářem pro jednotlivé tradiční frakce. Upraveno patrně však každopádně bude muset být zázemí akce a ubytovací zóna (dle toho, jaké budou stanoveny hygienické pokyny).

V případě, že budou povoleny akce do 200 osob (to znamená cca 180 hráčů), pak počítáme s realizací letošní akce Operace Zaragua ve zmenšené a zkrácené podobě, pravděpodobně jako velké dynamické scénářové bitvy situované na sobotu.

Pokud by byla povolena realizace jen akcí do cca 100 až 150 osob, budeme bohužel muset letošní akci Operace Zaragua zrušit. Místo ní bychom se pro vás pokusili v případě nalezení vhodného termínu uspořádat nějakou náhradní podzimní airsoftovou akci.

Jako finální datum, do kdy můžeme s rozhodnutím o podobě letošní akce Operace Zaragua čekat na příslušná rozhodnutí vlády, vnímáme 31. květen 2020.

Vzhledem k tomu, jak dynamická je současná doba, bychom velmi rádi znali i váš názor na letošní akci Operace Zaragua.

Plánujete na akci Operace Zaragua dorazit, pokud to bude možné?

Preferujete letos klasický či jen jednodenní formát akce a pokud, měli byste zájem i jen o zmenšenou podobu akce soustředěnou na jeden den?

To jsou asi základní otázky, ale jistě vás napadnou i další. Proto se budeme těšit na vaše příspěvky k tomuto tématu na Facebooku akce nebo zde v komentářích.

Pochopitelně pro akci budeme tak jako každý rok hledat i schopné lidi do podpůrného týmu pro zajištění chodu REFRESH bodů a OFF ZONY. Máte-li tedy tipy na vhodné osoby v okruhu svých známých, sem s nimi.

Za realizační tým

Honza a Alfred


Vydáno: 5.5.2020 8:40 | 
Přečteno: 3250x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků