Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Pozvánka na akci - Dead Estate 2

Pozvánka na akci - Dead Estate 2Pozvánka na zombie akci na hřišti Warfield CQB Hladíkov u Pardubic.

Ahoj,

Rádi bychom vás pozvali na zombie akci Dead Estate 2, která se koná 4. 5. 2019 na hřišti Warfield CQB Hladíkov u Pardubic.

Hra volně navazuje na předchozí ročník. Spočívá v sérii několika samostatných kol, kde se skupina lidí postaví proti krvelačným nemrtvím. Akce má vlastní příběh, který se vyvíjí podle splněných úkolů. Každé kolo dostanou přeživší úkol, který musí splnit do časového limitu. Nemrtví se jim v tom budou snažit zabránit všemi prostředky. Systém boje s nemrtvými funguje tak, že na sobě mají připevněnou plastovou destičku, a pokud do ní jsou zasaženi, jsou vyřazeni, do doby, než je sirénou ohlášen respawn, při němž všichni nemrtví opět ožívají. Naproti tomu přeživší mají každé kolo pouze 1 život a pokud jsou nakaženi, stávájí se z nich nemrtvý. Přeživší u sebe mají destičky, které si v případě zasažení nemrtvým nasadí. Proměnění zůstávají až do konce kola, po dokončení se z nich opět stávají lidé.

Zbraně jsou omezené na manuální brokovnice a pušky, plynové pistole a AEP. Vše pouze do 120 m/s.

AEG a Dlouhé Plynovky a HPA jsou zakázané. Většina střetů probíhá na velmi malé vzdálenosti a větší úsťovka není potřeba. Lidé mají munici na příděl, takže se nebude jednat o kropení nemrtvých, ale spíše o survival. Za nemrtvé pak můžete čekat spoustu různých mutací, které vám přidají další schopnosti, aby se lov lidí stal daleko větší zábavou.

Kompletní galerie z minulého ročníku: https://warfieldpce.rajce.idnes.cz/DEAD_ESTATE_-_airsoft_zombie_game_5.5.2018

Odkaz na Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=OxhJgbGzoeA&feature=youtu.be

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/346003612687571/

Hra začne odpoledních hodinách a poslední úkoly budou končit již ve tmě.

Co říct závěrem? Celou akci pořádáme hlavně pro zábavu, vymyšlenou tak, jak by nás samotné co nejvíc bavila. Pokud chcete zažít originální herní atmosféru, čeká na vás ozvučení a osvětlení lokace, spousta krvavých rekvizit, občerstvení v ceně, možnost zdarma zapůjčení masek, pohodoví organizátoři a možnost přespání s grilovačkou po akci. Díky za pozornost a těšíme se na vás 4. 5. 2019 v Hladíkově.

Za 69. Praporn a WarField - Pardubice Events

Danny


Vydáno: 15.4.2019 9:22 | 
Přečteno: 4968x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků