Fórum
Kategorie: ZARAGUA 2013 / 2023, Airsoft akce

Registrace na Operaci Zaragua

Registrace na Operaci ZaraguaJako každý rok, i letos bude registrace probíhat přes eshop Bohemia Air Soft. Na eshopu bude zároveň možnost zakoupit propagační předměty, jako trička, nášivky apod. nebo místo na spaní ve vojenském stanu.

Pro letošní rok se lze registrovat za několik frakcí:

  • důlní společnost COPROX

  • Lidová Osvobozenecká Fronta (LOF)

  • mezinárodní síly ZFOR

  • kartel Hienas

  • kartel El Mosto*

  • Huérfanos**

* Jádro frakce El Mosto tvoří členové Aliance Liberec, proto registrace za něj nebude spuštěna. Chcete-li se k této frakci přesto přidat, kontaktujte nás na akce@airsoft.cz

 ** Vedlejší frakcí jsou i Huérfanos, tedy frakce dětských vojáků, určená pro dětské airsoftové kluby/tábory. Za tuto frakci se mohou zúčastnit jen dětské airsoftové kluby pod vedením svého dospělého vedoucího, který za ně přebírá plnou zodpovědnost. Pokud máte zájem o registraci, další podrobnosti či máte jiné dotazy ohledně této frakce, pište na akce@airsoft.cz

Velkou změnou je systém registrace. Registrace na letošní Operaci Zaragua budou probíhat ve vlnách. První vlna registrací bude spuštěna ve čtvrtek 7. června v 18.00.

První vlna
V první vlně uvolníme registrace pro 160 hráčů (40 hráčů za každou frakci – COPROX, LOF, ZFOR, Hienas) a 30 Huérfanos. Registrace bude muset být zaplacena do konce června, jinak registrace propadne a bude uvolněna znovu do prodeje.

Cena první vlny je 450 Kč na osobu (cena platí do 30. června 2018, poté 500 Kč).
Účastníci za frakci Huérfanos platí snížené vstupné 250 Kč.

Druhá vlna
Druhá vlna bude spuštěna po naplnění třech hlavních frakcí. Ve druhé vlně uvolníme registrace pro dalších 80 hráčů (20 hráčů za každou frakci – COPROX, LOF, ZFOR, Hienas). Registrace musí být zaplacena do 31 července.

Cena druhé vlny je 500 Kč na osobu.

Třetí vlna
Třetí vlna proběhne dle zájmu jako Last minute registrace přes internet či přímo v místě konání akce (bude upřesněno později).

V rámci ASG Blaster Tour, jehož je Operace Zaragua součástí, dostane každý účastník k registraci jeden pytlík kuliček ASG Cursed 0,25g 4000ks, který mu bude předán v místě konání akce. Nevyzvednuté balíčky kuliček se nezasílají.


Vydáno: 1.6.2018 13:31 | 
Přečteno: 11023x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Registrace
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli de se v sobotu 11.srpna 2018 registrovat na místě. Děkuji za odpověď
, -
Mě cena přijde adekvátní, už jen proto že je to tří denní akce.ovšem posoudim až tam budu ,letos jedu na tuto akci poprvé, po dlouhé době se vracím k airsoftu a doufám že tato akce bude stát za to. 1
, mtr
Ano to je prava... Někteří organizátoři neváhají vzít si i 500kč za pár hodin a prakticky zajísti jen místo. Nejsou schopní nic více udělat...
, -
možná by bylo trochu fér osvětlit, proč se cena zvedla z 250 na 450..
icon odpověděl(a)
Za organizaci rád osvětlím.
Operace Zaragua měla první ročník v roce 2013. Tehdy byla cena vstupného 200 Kč. Od té doby jsme zdražili prakticky jen jednou a to nevýrazně o 50 korun. Mezitím jsme ovšem rozšířili počet lidí, kteří připravují akci, stejně tak jako zvýšily množství rekvizit a výrazně vylepšili zázemí akce. Vše je ale od počátku dotováno a vstupné od hráčů naše náklady nikdy nepokrylo ani z poloviny. Celou akci jsme tak pojali jako reklamu a propagaci. Organizace Zaragui nás baví, hráčům se také líbila a tak jsme dobrovolně investovali více a více prostředků do vylepšení Zaragui. Přes pravidelnou ztrátovost jsme každý rok akci znovu rádi uspořádali, a to i včetně bohaté tomboly, do které dáváme hodnotné ceny. Prostě proto, že nás to baví, že máme nápady, které chceme aby si hráči zkusili. Jenže tato konstantní ztrátovost vyústila ve stagnaci celé akce, která už druhým rokem není schopna se nijak rozšířit. Chtěli bychom spoustu věcí, ale všechny stojí peníze a často ne zrovna malé. Cesty jsou dvě. Buď pokračovat tak, jak akce probíhala doposud a nerozvíjet ji, protože vyšší dotace z našeho rozpočtu už nelze poskytnout, nebo jít druhou cestou. Druhá cesta je ve vylepšování a rozšiřování akce a přidávání nových prvků za cenu toho, že budeme muset bohužel chtít i větší příspěvek po vás hráčích na její chod. My letos riskneme tu druhou variantu.

Pokud tedy chceme naši akci někam posunout nebo rozšířit, musíme už začít myslet na určitou návratnost, abychom měli prostředky na realizaci nových nápadů. Navíc už musíme přeci jen zajišťovat zázemí na vyšší úrovni, než když se nás na začátku sešlo pár desítek v lese. Letos chceme mít požární dozor a snad i cisternu s vodou pro hráče, profesionální zdravotníky se sanitou přímo v místě akce, více mobilních toalet a umyvadel a samozřejmě stále platíme pronájem prostoru. Co teprve pohonné hmoty na auta, jež všechen materiál dopraví na místo akce, vozidla, která se pak během hry po hřišti pohybují? Pořídili jsme další agregát, abychom zajistili nabíjení baterií, velké stany pod kterými můžete v klidu jíst, nebo se schovat před deštěm. To vše už nyní stojí desítky tisíc korun. Letos jsme nově koupili vojenské stany a vojenská lůžka, ve kterých budou moci hráči za symbolický poplatek 150 korun dva dny pohodlně nocovat. Opět přidáme nějaké rekvizity, chtěli bychom v budoucnu pořídit nějaké další organizační vybavení jako jsou třeba výkonnější vysílačky pro velitele a štáb. A máme na akci pár brigádníků, které také musíme zaplatit, jinak nemůžeme některé části naší akce ani fyzicky realizovat. Chceme více herních postav. I proto jsme se rozhodli zvýšit vstupné na hodnotu, která se přibližuje běžným cenám za víkendovou airsoftovou akci v ČR.

V současnosti vidíme, jak organizátoři v ČR vybírají 250 - 500 korun za své jednodenní akce a za ty vícedenní si řeknou více. Po pěti letech si myslíme, že naše akce je dostatečně kvalitní na to, že už si za ni můžeme říci trochu vyšší částku. Podle nás je ale 450 korun stále rozumných, vzhledem k tomu, že obstaráváme zábavu pro hráče na celý víkend a zajišťujeme jim veškeré zázemí. Rozhodně jsme letos nezvýšili vstupné jen proto, že nám to přišlo jako dobrý nápad a že chceme mít nějaké těžké zisky, na vás hráčích. Naopak vše znovu investujeme do akce.
Zároveň tím chceme dát najevo, že naším cílem není, abychom měli na akci 1000 lidí, ale abychom měli na akci možná méně lidí, o to větší srdcaře a fanoušky, kteří si Zaragu chtějí užít, chtějí dodržovat její pravidla, protože jedině tak si celou akci všichni užijeme.

A vzít to vstupné můžete i z druhé strany. Ano, loni stálo 250 Kč, letos stojí 450 Kč. Cena roste a my jsme hledali zároveň i cestu jak to nějak kompenzovat. Každý hráč tak na akci dostane od nás darem balík kvalitních kuliček ASG Cursed 0,25g v maloobchodní ceně přes 230 Kč...
odpověděl(a)
Díky za vysvětlení, určitě ne jen pro mě, ale i pro všechny :) naši účast to neohrožuje, šlo mi jen o jistý princip

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků