Fórum
Kategorie: ZARAGUA 2013 / 2023, Airsoft akce

Registrace na Operaci Zaragua VII

Registrace na Operaci Zaragua VIIJako každý rok, i letos bude registrace probíhat přes e-shop Bohemia Air Soft. Na e-shopu bude zároveň možnost zakoupit propagační předměty, jako trička, nášivky apod.

Dále bude možnost zakoupit ubytování ve vojenském stanu v ceně 200 Kč za lůžko. Stan má maximální kapacitu 8 lidí - koupí 8 lůžek bude celý stan váš, bez ohledu na faktický počet lidí, kteří v něm reálně budou ubytováni. Na každé lůžko je nutné dát dodatečnou vratnou zálohu 500 Kč, která bude vrácena po odevzdání lůžka.

Pro letošní rok se lze účastnit hry za tyto frakce (rozlišené dle pokrývky hlavy): 

  • důlní společnost COPROX – čepice s kšiltem

  • Lidová Osvobozenecká Fronta (LOF) - baret

  • mezinárodní síly ZFOR - helma

  • kartel Hienas – klobouk

  • kartel El Mosto* - šátek/palestina

  • Huérfanos** - helma

 

* Jádro frakce El Mosto tvoří členové Aliance Military Clubs ČR Liberec, proto registrace za něj nebude spuštěna. Chcete-li se k této frakci přesto přidat, kontaktujte nás na akce@airsoft.cz

 ** Vedlejší frakcí jsou i Huérfanos, tedy frakce dětských vojáků, určená pro dětské airsoftové kluby/tábory. Za tuto frakci se mohou zúčastnit jen dětské airsoftové kluby pod vedením svého dospělého vedoucího, který za ně přebírá plnou zodpovědnost. Cena za jednoho účastníka je 250 Kč. Pokud máte zájem o podrobnosti či máte jiné dotazy ohledně této frakce a registrace do ní, pište na akce@airsoft.cz

Stejně jako minulý rok i letos bude počet účastníků omezen na cca 320 hráčů. Registrace na letošní Operaci Zaragua budou opět probíhat ve vlnách. První vlna registrací bude spuštěna v pondělí 10. června v 16.00 hod.

První vlna
V první vlně uvolníme registrace pro 160 hráčů (40 hráčů za každou frakci – COPROX, LOF, ZFOR, Hienas). Registrace bude muset být zaplacena do 30. června 2019, jinak registrace propadne a bude uvolněna znovu do prodeje ve druhé vlně.

Cena první vlny je 450 Kč za osobu.

Druhá vlna
Druhá vlna bude spuštěna po naplnění minimálně tří ze čtyř uvedených frakcí. Plánováno cca dalších 20 volných míst na každou frakci. Registrace z druhé vlny musí být zaplacena do 31. července 2019, nebo propadá.

Cena druhé vlny je 550 Kč za osobu.

Třetí vlna
Třetí vlna proběhne dle zájmu jako „Last minute“ registrace přes internet (po 1. srpnu 2019), nebo registrace přímo v místě konání akce. K dispozici ovšem budou pouze zbylá volná místa k doplnění počtů jednotlivých frakcí.

Cena třetí vlny je 650 Kč za osobu.

Mimo stanovené vlny probíhá na dotaz registrace do herních stran El Mosto a Huérfanos.


Vydáno: 4.6.2019 10:35 | 
Přečteno: 6508x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků