Fórum
Kategorie: Airsoft akce

Tarkov LARP

Tarkov LARPPozvánka na airsoftovou akci s prvky LARPu.

Rád bych Vás tímto pozval na airsoftovou akci s prvky LARPu a inspirací v tématu Tarkovu, kterému jsme se snažili přiblížit.

Hráči se zhostí role kontraktorů USEC/BEAR, nebo jejich protivníků scavengerů. Hlavním úkolem kontraktorů  je přežít v Tarkovu dostatečně dlouho, aby získali cenné informace o výzkumu TerraGroup a dostat se tak přes blokádu zóny. Aby přežili musí chodit na raidy, sbírat jakékoliv nezbytné předměty sloužící k prodeji, nakupovat vodu a jídlo, plnit úkoly místních dealerů a v neposlední řadě zabíjet šéfy gangů. Takto lze získat přístupové karty od laboratoří Terragroup díky čemuž dosáhnete výhody při vyjednávání pro opuštění zóny.

Scavengeři se rozdělují do gangů, které terorizují místní obyvatelstvo, vedou mezi sebou války a loví kontraktory zanechané v zóně, ty pak okrádají a kořist prodávají. Peníze potom plynou do prodeje zbraní a vybavení, které scavové potřebují pro násilné proražení blokády a šířit tak teror i mimo Tarkov.
Mechanikou celé akce není jen střelba, ale jsou zde i prvky hledání předmětů, omezené místo pro nesení těchto předmětů, obchodování, vyjednávání, ošetřování, ale i přežívání samotné.

Kontraktoři volí cestu pomáhat obyvatelstvu a co nejméně násilí, scavengeři jsou přesný opak, avšak hlavní cíl je pro všechny strany stejný- Escape from Tarkov.

Akce počítá s minimálním počtem 50 lidí hrajících za kontraktory a scavy různých gangů. Není však problém počet hráčů navýšit přičemž by se snížila i cena vstupného.

Cena vstupného je 800,- na osobu. Cena zahrnuje pronájem pozemku, parkoviště a drobného zázemí s vodou a elektřinou a místy pro stany. Akce se bude odehrávat v prostoru tankodromu u Jihlavy 15. - 17. 4. 2022.

Celá pravidla a místa k registraci společně s kontakty najdete na stránkách a přikládám i odkaz na Youtube pozvánku.

https://www.youtube.com/watch?v=vpaa002XZ28

https://tarkov-larp.webnode.cz/

Doufáme, že se akce uchytí tedy budeme moci pořádat další ročníky a akci tak dále rozvíjet co se komplexnosti týče a vytvořit více možností pro každou herní stranu, ale to bude možné pouze s Vámi.
Budeme se těšit na účastníky, jejich dotazy a zpětnou vazbu.

Za Kostěj Group
Dima


Vydáno: 12.11.2021 14:57 | 
Přečteno: 3156x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků