Fórum
Kategorie: AS Týmy

21. Skupina Speciálních Sil

21. Skupina Speciálních SilNa našem portálu se tento tým už představoval jako jeden z prvních, ale postupem času se jejich tým rozrostl a tak chtěli prezentaci týmu také rozšířit.

1) Jaké je jméno vašeho týmu?
Náš tým nese název 21. Skupina Speciálních Sil

 
2) Odkud jste?
Jsme tým ze Středočeského kraje, poblíž kraje Ústeckého, přesněji jsme z obce Černuc.

3) Kolik máte členů a jaký je váš věkový průměr?
Momentálně máme v týmu 5 aktivních členů ( včetně členů rekrutů ), ale občas si s námi zahrají nebo zatrénují takzvaní členové neaktivní, kteří se nezúčastňují pravidelně akcí a tréninků. Náš věkový průměr je kolem 15 - 16 let, ale byly bychom rádi, kdyby se k nám přidal i člen starší. Přeci jenom nevíte, kdy se vám může hodit například řidič :)

 
4) Jaké máte zaměření týmu, nebo nějaká stručná charakteristika?
Jako tým se snažíme co nejvíce napodobovat speciální jednotky AČR, každý člen, který není ve stavu rekrut by měl mít výstroj a výzbroj která se těmto jednotkám co nejvíce podobá. Náš tým se hlavně zaměřuje na MIL-SIM, a to z toho důvodu, že nás nebavil airsoft jako takový, ale takové to menší military zpestření nikdy neuškodí.

 
5) Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
Dohromady jsme se dali už skoro před čtyřmi lety, ale v té době se tomu nedal ani říkat tým. Největší rozkvět týmu byl až na podzim roku 2013, kdy se k nám přidalo více členů. Někteří odešli, a někteří přišli.

 
6) Co váš velitel? Jaký je?
Vzhledem k tomu, že to píšu osobně ( jako velitel týmu ) nechci se nějak chválit, ale podle toho co říkají členové, za velitele jsme si vybrali toho nejschopnějšího. Snažím se pro náš tým dělat co nejvíce věcí. Různé zajímavé tréninky, akce cvičení. 

 
 
7) Jaká je současnost týmu a jeho budoucnost?
V současné době, náš tým není ještě zcela "vycvičen", jestli to tedy takto můžu nazvat. Ale věřím, že pokud se budeme nadále trénovat, cvičit, pilovat taktiky, zkoušet různé způsoby a hlavně si užívat, myslím že náš tým bude stále lepší a lepší.

 
8) Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Nejčastěji nás asi potkáte v okolí obce Černuc, nebo do okruhu 15 km od ní. Trénujeme zde, hrajeme a zkoušíme různé věci.

 
9) Nějaké airsoftové akce, na které opravdu rádi jezdíte?
Vzhledem k tomu, že náš kolektiv není nejstarší, a jsme tým skoro nový. Na moc akcích jsme nebyly, a když ano, nebyly tam všichni členové, takže na tuto otázku se velice špatně odpovídá.

 
10)Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
Nejraději máme akce, kde je velký prostor k taktizování, dobře vypracovaný scénář a hlavně hráči, kteří hrají fair-play.

 
11)Jako tým děláte společně i jiné činnosti než jen airsoft?
Jiné věci než airsoft to ani ne, ale spíš to jsou věci, které mají k military airsoftu hodně blízko. Jako například campování, slaňování apod.

 
 
12)Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
Ano nové členy nabíráme, a budeme nabírat co nejdéle to půjde. Budeme velice rádi pokud se k nám připojí nový člen. Myslím že v dnešní době, kdy jsou velmi rozšířené počítače, je důležité aby každý hráč byl v nějakém týmu, protože by ho potom mohl airsoft přestat bavit a on by přišel o ty krásné chvilky, které lze v airsoftu zažít. Každý člen co by k nám chtěl by měl splňovat věk 15 let ( po dohodě a souhlasu 14 let ) a ostatní věci si může přečíst na našem webu, kde je vše popsáno. (21skss.eu)

 
13)Co holky a airsoft? Máte v týmu nějaké?
V týmu žádné holky nemáme, ale věřím že by to bylo velice zajímavé zpestření. Přeci jenom, holky nejsou zas tak špatné ve střelbě :)

 
14)Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Podle mě týmů, co se zaměřuje na MIL-SIM je celkem hodně, ale málo z nich, se snaží pro své členy domlouvat různé mimoairsoftové aktivity, které nakonec můžou hráčům pomoci i při akci. Mám na mysli například zdravovědu, slaňování, tramping a tak dále.

 
 
15)Pár slov na závěr?
Doufám, že některé z vás tento článek zaujal, a budete se chtít přidat do našeho týmu, a odešlete nám náborový email na  21skss.nabor@seznam.cz. Pro ty ostatní co už tým máte, tak se klidně můžete kouknout na naše stránky, kde se snažíme přidávat různé návody a triky které můžou pomoci vám a vašemu týmu při hraní.

 

Velitel týmu
Rudolf Košťál

Vydáno: 25.6.2014 11:42 | 
Přečteno: 10864x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků