Fórum
Kategorie: AS Týmy

Airsoft divize [Lipník]

Airsoft divize [Lipník]Dnes se nám představí tým z Lipníku nad Bečvou.

Jak se jmenuje váš tým a odkud jste?
Jsme airsoftový tým Airsoft divize [Lipník] z městečka Lipník nad Bečvou.

Jaké použváte airsoftové zbraně?
I jako ostatní jsme také my začínali s manuály a časem se dopracovali na AEG zbraně. Zatím převažují zbraně v základu, ale do budoucna chystáme určitě zlepšení co se výzbroje týče, především ti, kteří ještě AEG nemají.

Co vaše výstroj? Jak jste vybaveni?
Zatím nemáme nijak unifikovanou výstroj, takže každý má to co se mu líbí. Někteří z nás už mají taktické vesty a jinou výstroj, ostatní na jejím pořízení pilně pracují. Nemáme zatím jednotný maskovací vzor, možná časem. Aktuálně ale v týmu převažuje maskovaní vz.95, vz.60 a Flecktarn.

Kolik máte členů?
Nejčastěji hráváme o 6-10. členech, ale stále hledáme další schopné hráče.Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Trénujeme 1. nebo víckrát týdně, naším hlavním cílem je se zúčastnit akcí a turnajů i proti ostatních týmů. Nejčastěji hrajeme v okolí Lipníku nad Bečvou, ale jak to bude možné, vyrazíme i někam dál.

V jakém terénu nejraději hrajete?
Určitě preferujeme les a vůbec celkově střety ve volné přírodě. Oproti CQB se můžeme lépe maskovat a využívat momentu překvapení při různých léčkách.Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Používáme i rádiovou komunikaci a respektujeme všechna pravidla, kdo "ne" pak ho čeká trest :D Hlavním pravidlem u nás je to, že člen s menší hodností má povinnost poslouchat ty vyšší!
Airsoft je náš životní styl!

Máte nějaké internetové stránky?
Ano, máme a naleznete na nich informace o jednotlivých členech, fotogalerii a spoustu dalších informací o nás, včetně podmínek náboru. Stránky jsou: http://airsoft-lipnik.webnode.cz/


Vydáno: 15.6.2015 11:14 | 
Přečteno: 11352x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků