Fórum
Kategorie: AS Týmy

Airsoftový tým G.D.A.

Airsoftový tým G.D.A.Nyní se nám představí tým který má členskou základnu na Ostravsku.

Jak se jmenuje váš tým?
G.D.A. => Green Devils Airsfot


Odkud jste?
Naše základna se nachází v Ostravě tak jako většina členu z týmu, ale jsme taky roztroušení po slezském kraji. Některé členy můžete najit v Českém Těšíně, Havířově i Těrlicku.Kolik má vaše družstvo členů a jaký je věkový průměr?
v našem týmu se nachází 12 členů, z toho je pár v náboru. Věkový průměr se pohybuje kolem 19-20.Má váš tým nějaké zaměření?
Snažíme se alespoň napodobovat SOG, samo sebou v trochu odlišném stylu. nejsme přede profíci ale AS tým.

Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
Tým byl naložen kolem roku 2004-2005 (teď nevím přesně) za tým můžeme byt vděční bývalému veliteli Samovi, který v týmu již není. Ale já sama jsem ho ještě zažila do G.D.A. jsem vstoupila v roce 2008. Do dnes v G.D.A. zůstal ještě jeden člen co je v týmu od založení a to Blér který si drží post jako Zástupce Velitele.Co váš velitel? Jaký je?
Velitel jak se o něm prohlašuje je to Malý Ďáblík, ale jinak je fajn :) a věcí co se týče týmu myslí opravdu vážně.

Jak jste na tom v současnosti a jaké máte plány do budoucna?
Popravdě teď moc aktivní nejsme, ale za chvíli se rozjíždí sezona a hlavně se připravujeme na týmové tréninky.Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Potkat nás můžete na naší základně ve Velké Polomy kde cvičíme.

Jsou akce na které opravdu rádi jezdíte?
Akce kde se ukážeme, jsou takové ty malé v prostorách Krmelína a Markvartovice. Občas zajedeme taky do FM na Rutovku, ale ne tak často jako kdysi.

Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
Nepreferujeme ten typ hry kde se střílí hlava nehlava. Jsme spíš ten typ týmu který si zajde zahraje hru se scénářem a nebo na kradení vlajky, kde jde taky hodně o taktiku :)Jako tým děláte společně i jiné činnosti než jen airsoft? Tak jistě je jen v AS světě se scházíme :) Oslavujeme spolu taky narozeniny, pořádáme stanovačky, grilovací party...

Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
Určitě hledáme nové lidi mezí nás :) Tak určitě by měli splňovat min. věk 15 let, fair-play, poslouchat velitele, (víc je na našem webu ;))

Opět naše oblíbená otázka. Co holky a airsoft? Máte v týmu nějaké?
Jsme tým co holky podporuje :). Sama jsem jedna z holek v týmu moje funkce je webmaster/fotograf/střelec, ještě tam máme i Ajku, která je v našem týmu jako zdravotník, další holka co je v týmu je Lenka a ta je čistě jen fotografka. A doufáme, že mezi nás přibudou další holky.Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Možnost konzultací s příslušníky PČR, AČR A VPAČR. Býváme pozíváni na různé akce pořádané AČR.
Měli jsem do nedávná k dispozici bunkr č.11 v Darkovičkách. Máme taky svou domovskou základnu, kde se pořádají tréninky a různé i jiné akce. Taky krom toho všeho máme v týmu zdravotnici, která si jen tak nemusí nazývat, protože studuje zdravotnickou školu.

Pár slov na závěr?
Jsme tým sehraných lidí co se snaží zlepšovat v mnoha faktorech nejen v AS, ale i v těch patřících k vojenství.
A jistá část našich řad nejen sní o kariéře u AČR, ale také proto něco děla (Aktivní záloha). U zdravotníku se snažíme konat to aby jsme je tak jen nenazývali, ale chceme aby uměli alespoň základy první pomoci, což v našem týmu je už vyřešeno :)

Pokud chcete k nám do týmu tak se podívejte na náš web http://gda-ostrava.xf.cz

S pozdravem za celý tým G.D.A. členka MonCZi.Q

Děkujeme že jste se nám představili a přejeme hodně úspěchů!


Vydáno: 9.3.2012 11:57 | 
Přečteno: 16213x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Díky za info
Díky za info o zajímavém týmu. Přejeme vám hodně úspěchů do dalších akcí a těšíme se třeba i na setkání s vámi na akci ASportal 2012, ač to máte skoro napříč republikou.
odpověděl(a)
Za celý tým děkuji, že je tu ta možnost se nějak mohly představit ostatním lidem 1 a taky doufám, že se někdy na akci potkáme :) i kdyby to mělo byt na druhé straně republiky :)

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků