Fórum
Kategorie: AS Týmy

Airsoftový tým PADAS

Airsoftový tým PADASUrčitě jste slyšeli, že někdo airsoft hraje a někdo airsoft dělá. Tenhle tým airsoft dělá, bere ho skutečně vážně…

Takže jak se jmenujete?
PADAS

A odkud jste?
Frýdek – Místek

Kolik máte členů a jaký je váš věkový průměr?
Náš tým disponuje aktuálně s členskou základnou 8 lidí + 4 veteráni, kteří i tak jsou s námi v aktivním kontaktu a je-li to možné, rádi s námi vyjedou na akci. Věkový průměr je 26 let.

2.jpg6.jpg

To je hodně dobrý průměr. Na co se jako tým zaměřujete? Vzhledem k věku to asi nebude jen airsoft že?
Tým jsme zakládali s vizí věnovat se hloubkovému průzkumu jako většina týmů v ČR. V této oblasti se stále rozvíjíme, ale zároveň si uvědomujeme, že na poli airsoftu je malý časový prostor, který by umožnil týmům si prakticky vyzkoušet na akcích to, čemu se věnují.
Proto po několika zkušenostech jsme dospěli k závěru, že pro nás bude efektivnější trávit čas v oblasti první pomoci a to nejlépe v odvětví bojového zdravotnictví. Tomu podřizujeme dost času a vzdělání.

Zdravověda je rozhodně užitečná věc a zajímavé je, že mnoho týmů ji podceňuje. Jaké airsoftové akce tedy preferujete?
Jak jsem již zmínil výše. Pro nás je důležité, abychom svůj volný čas, kterého máme málo, prožili co nejkvalitněji. Bohužel prostředí airsoftu s přibývajícími týmy se pro nás stává dost nečitelné a to hlavně proto, kdo airsoft hraje a jak k němu hráči přistupují. Nepreferujeme velké airsoft párty, ale právě naopak akce menší, ve stylu MIL-SIM. Jinak jdeme převážně cestou výcviků a setkání s odbornou veřejností.

1.jpg

Jako tým tedy máte i jiné zájmy než jen airsoft?
Složení týmů je velice pestré tzn., že řada z nás přináší do týmu zkušenosti z různých zálib a koníčků. Některé nerealizujeme úplně jako tým, ale vždycky někdo někoho nadchne tím, co dělá a vyjíždíme i na adrenalinové a outdoorové akce. Mám-li tady vyjmenovat aspoň některé, tak to budou: akce s ČČK, horolezectví, survival, potápění, vysokohorská turistika, bojová umění, vodáctví, skialpinismus …

3.jpg
5.jpg
9.jpg
10.jpg

Ano, z vašich fotek je vidět, že dobrodružnější povahy se s vámi rozhodně nudit nebudou. Ale na takové akce je určitě důležitá dobrá parta. Nabíráte vůbec nové členy? Co by případně měli splňovat?
Ano nabíráme průběžně nové členy. Splňovat byste měli věk: 18 +, čistý trestní rejstřík, nadšení pro army a nějakou základní výstroj a výzbroj, kterou si budete postupně doplňovat dle potřeby a funkčního zařazení. Hodně důležitý bod je pro nás to, abyste zvládali nějakou dovednost, kterou by tým zaujal a která by se mohla dál rozvíjet. Nebo abyste zvládali aspoň něco z toho co je výše vyjmenované a podtrhli svou přítomností danou činnost.

Nejdůležitější je však pro nás to, abyste nám vyhovovali jako kamarádi. Nad všemi výše zmíněnými body jsme ochotni přivřít oko a naučit vás to, když uvidíme, že jste nekonfliktní, pohodoví, cílevědomí, týmoví hráči, kteří mají velkou motivaci, a dokážete operativně myslet. Airsoft máme jako životní styl, ale nevyžadujeme žádné fyzické prověrky. Přišli jsme na to, že člověk sám pozná, jestli udrží krok s týmem nebo ne. Tzn., děláme přijímače, ale nevyřadíme uchazeče na základě nesplnění tabulkových hodnot. Je to spíš jen pro naši informaci, jak jste na tom a jestli zvládnete to co my.

Když byste měli říci, co má váš tým jako extra přidanou hodnotu, oproti jiným týmům, co by to bylo?
Kamarád ze spřáteleného týmu to vystihl velice pěkně a proto tady použiji jeho větu. My airsoft nehrajeme, ale děláme. A tím je myslím řečeno vše.

4.jpg
7.jpg
8.jpg

Ano, tuto větu jsem již také párkrát zaslechl. Pár slov na závěr?
Nejprve chci pochválit redaktory airsoft.cz, že dali týmům tuto možnost se zde prezentovat a přišli s tímto nápadem. Nevím, jak moc to bude úspěšné a kolik týmů zde půjde s kůží na trh. Ale myslím, že je to jedna z plusových cest, kde se ostatní týmy mohou trochu poznat. Popř. zde najít prostor pro týmy podobně smýšlející.
Operační rádius našeho týmu je celá ČR. Na dobrou akci přijedeme kamkoliv. Akce si vybíráme, ale odpovíme vám na každou pozvánku či dotaz. Z každé malé příležitosti se může rozvinout velký úspěch.

V případě, že jsme vás zaujali, tak bližší informace o nás najdete na www.padasfm.cz.

- Krokáč -

My moc děkujeme za vaše představení přejeme hodně zdaru do budoucnosti


Vydáno: 27.2.2012 16:16 | 
Přečteno: 15899x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků