Fórum
Kategorie: AS Týmy

Fox Force

Fox ForceHledáte military team? Jeden tu pro vás máme.

Ahoj, rádi bychom vám představili náš tým Fox Force.
Instagram: https://www.instagram.com/fox_force_military/
Facebook: https://www.facebook.com/foxforcemilitary/
Web: https://www.foxforce.cz/

Kdo jsme?

Jsme military-airsoft team jen pro ty nejlepší. Jsme dobrovolný military spolek, který se věnuje činnosti speciálních jednotek. Nejde nám o bezduché airsofťení, ale o smysluplnou činnost.
Nezajímají nás víkendoví airsofťáci, fyzicky neschopní jedinci, vymatlaní extremisti ani army manekýny. Dáváme dohromady ty největší nadšence z ČR, kteří tomu chtějí obětovat čas, energii a pot.
Nejsme žádní teroristé, pochybná domobrana ani jiná nelegální skupina, podobné magory naprosto odsuzujeme. Náš zájem o vojenství, airsoft a problematiku s tím spojenou je neškodný koníček.
Naším hlavním působištěm jsou severní Čechy, pocházíme z okolí Lovosic, ale působíme po celé ČR.
Aktuálně nás je 9 členů (červen 2023).
Více fotek zde: https://www.foxforce.cz/fotogalerie/

Výstroj a výzbroj

Používáme maskovací vzor 95, ale nekopírujeme tím striktně AČR, nicméně postupně přecházíme na MC. Výstroj se snažíme mít co nejvíce jednotnou a proto máme propracovaný seznam povinné výstroje pro členy. Každý tak má jasně danou výstroj, kterou si musí pořídit. Tento seznam zabral roky ladění a tak jej poskytujeme jen našim vlastním členům.
K výcviku používáme ostré i AS zbraně. Většina našich členů má zbrojní průkaz, i když to není podmínka. Zbraně využíváme na platformě AR 15 (M4) a to jak airsoftové, tak ostré.
Výstroj klidně do začátků půjčíme. Děláme to už roky, takže jsme nashromáždili spoustu erární výstroje kterou půjčujeme nebo věnujeme nováčkům. Na druhou stranu i nováček musí něco obětovat abychom viděli, že o to má opravdu zájem.

Výcvik

Máme propracovaný systém výcviku, který je rozdělený do 8 tématických kurzů, tzv. "přeškolováků". Díky tomu projde nováček komplexním výcvikem od úplných základů až po pokročilé speciální kurzy. Vše bezpečně, pod dohledem zkušených instruktorů.
V našich řadách slouží profesionálové i záložáci z různých složek AČR, kteří se o tento smysluplný výcvik starají. Zároveň využíváme externí instruktory a účastníme se kurzů díky kterým si udržujeme stále aktuální taktiku.
S výcvikem pomáháme i spřáteleným jednotkám. Rozhodně ale nemáme v úmyslu předávat vojenské zkušenosti neprověřeným lidem a pochybným spolkům. 

Výběr lidí a přijímací řízení

Do naší jednotky se nelze dostat jen tak během dopoledne, je potřeba projít přijímačem, který splní pouze lidé, kteří opravdu chtějí být mezi Foxáky. Přijímač je síto, díky kterému se do jednotky dostanou jen opravdoví válečníci, "ti co na to mají", a pro ty ostatní zůstane FOX FORCE nepřístupná.
Díky náročnému výběru máme v týmu opravdové kámoše na které se můžeme 100% spolehnout. Ostatně vzhledem k náročnosti výcviku by to ani jinak nešlo.
Více informací: https://www.foxforce.cz/prijimaci-rizeni/

Historie

Fox Force byla založena 27. února 2004. Naší výstrojí byla tehdy našlapaná vesta z tržnice, uniformy BW, výzbrojí kuličkovky zn. Omega a King Cobra (pamatujete?). Z původní sestavy sice nezbyl nikdo (krom našeho velitele) i když začátky měli všichni všude stejné.
Postupně jsme přešli na uniformy vz. 95 a kvalitnější airsoftové pušky, i když airsoft pro nás byl už od začátku jen doplněk.
Kolem roku 2010 jsme si pořídili zbrojní průkazy a první ostré zbraně. Od té doby kvalita výcviku každým rokem roste. 


Vydáno: 30.6.2023 13:07 | 
Přečteno: 1116x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků