Fórum
Kategorie: AS Týmy

GHOSTS

GHOSTSZ východních Čech nám o sobě něco řekne tým, který se zaměřuje na tu náročnější část airsoftu, tedy na skrytý pohyb.

tym_ghosts.jpg
Jako vždy, jaké je jméno vašeho týmu?
Náš tým nese jméno GHOSTS.

A Odkud jste?
Pocházíme z východních Čech, konkrétně z blízkého okolí Rychnova nad Kněžnou.

Kolik vás v týmu je? Jaký je váš věkový průměr?
Skládáme se zatím pouze ze čtyř stálých členů, kteří se nemění a sem tam nějakého toho uchazeče o volné místo. Náš věkový průměr činí 21 let.

Jaké máte zaměření týmu? už z názvu to asi bude spíše nějaký průzkum?
Naše zaměření není nějako specifické. Jsme pouze skupinka hráčů airsoftu. Našim hlavním úkolem je nečekaně se zjevit a nepozorovaně zase zmizet. Už náš název GHOSTS neboli duch či přízrak to potvrzuje. Rádi si zahrajeme jak v budově, tak i v lese.
ghosts.jpg

Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
Tým GHOSTS vznikl na konci září roku 2010. Založili ho 2 členové z jiného airsoftového týmu, který se rozpadl. Postupem času jsme se rozrostly o další dva členy.

Jaká je současnost týmu a jeho budoucnost?
Současnost týmu je taková, že spíše trénujeme a trénujeme. Snažíme se osvojit si co nejvíce způsoby tiché chůze a maskování. Různé druhy boje a taktika. Prostě trénujeme. Rádi bychom, aby se nám tento dril vyplatil a staly jsme se opravdu pověstí v těchto praktikách u nás na rychnovsku.

Tak to budeme držet palce, ať se daří. Jak sji výše psal, tak nejčastěji vás potkáme přesně kde?
Nejčastěji se vyskytujeme spíše právě akcích ve východních Čechách. Máme ale radši menší akce, kde se právě jako duchové vyřádíme více.

Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
Máme rádi scénařové akce, ale i hru o vlajky apod. Nebo prostě klasicky tým proti týmu. Sami si rádi pravidla vymýšlíme a také si rádi hru zpestřujeme různými vychytávkami.
vlajka.jpg

Něco jiného, než jen airsoft, co vás spojuje?
Jako tým se občas ve volném čase také scházíme a v klídku posedíme a pokecáme. Jinak dva zakládající členové týmu vedou dětský airsoftový kroužek v malém městečku Solnice u Rychnova. Děti učíme taktiku, sebeobranu, první pomoc a všechny základní věci pro přežití.

Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
Do našeho týmu v součastné době stále hledáme členy. Náš tým má omezený počet míst a proto se snažíme vybírat opravdu ty nejlepší. Už máme pouze 4 volná místa. Případný uchazeč by měl zvládat svou profesi v týmu a samozřejmě nebereme žádné morouse a frajírky. Jsme pohodová parta a nenecháme si kazit náladu takovýma lidma. Jinak další info naleznete na našem webu www.ghosts.snadno.eu

Co holky a airsoft? Máte v týmu nějaké?
Žádné slečny v týmu bohužel nemáme. My jsme toho přesvědčení, že holky do airsoftu rozhodně patří a je škoda, že airsoft hraje ve východních Čechách tak málo slečen.

Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Podle nás se náš tým odlišuje od ostatních právě tím, že se snažíme šířit airsoft do široké veřejnosti a představit tento krásný sport i lidem, kteří o něm nemají ani páru. Jak skrz dětský kroužek, tak na různých akcích jako jsou dny otevřených dveří, dětské dny, loučení s létem atd…

Pár slov na závěr?
Rádi bychom v této činnosti pokračovali, co nejdéle budeme moci. Airsoft je pro nás vším!!! A NÉ JEN PRO NÁS !

TÝM GHOSTS

My děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů ve vašem snažení.


Vydáno: 5.11.2012 14:01 | 
Přečteno: 14420x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků