Fórum
Kategorie: AS Týmy

MARTENs Praha

MARTENs PrahaDnes se nám představí airsoftový tým z Prahy

1) Jméno vašeho týmu?
MARTENs Praha. Při zakládání týmu jsme dlouho přemýšleli nad jménem, chtěli jsme nějaké divoké zvíře, ale nic ohraného. Přes všemožnou lesní havěť jsme se dostali ke kuně, anglicky marten a jak vidíte, jméno se nám zalíbilo.

2) Odkud jste?
Jak už název napovídá, jsme tým z Prahy.

3) Kolik máte členů a jaký je váš věkový průměr?
Máme 5 aktivních a právoplatných členů a další 2 lidi v záloze. Věkově jsme všichni 18+. Průměr bude někde kolem 25 let.

4) Jaké máte zaměření týmu, nebo nějaká stručná charakteristika?
Nekopírujeme žádnou jednotku, pouze se necháváme inspirovat reálnými jednotkami a kombinujeme jejich taktiku a výstroj dle našich potřeb. Co do zaměření týmu, vzhledem k počtu jsme zatím menší útočná skupina, která díky kulometu disponuje větší palebnou silou. Nebojíme se ale ani průzkumných operací a do budoucna, jakmile počet členů dovolí, chceme jednotku rozdělit na útočný a průzkumný tým.

5) Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
Nápad se zrodil jednoho horkého letního dne v červnu 2015, kdy velitel Lynx a zástupce velitele Ermine dali dohromady základní myšlenku týmu a spustili nábor. Oficiálně existujeme od 1.7.2015. Postupně se přidalo několik dalších lidí.

Velitel LynxErmineExe

6) Co váš velitel? Jaký je?
Velitelem je Lynx. Ač jeden z nejmladších členů v týmu, ukázalo se, že je rozhodný a disponuje dostatečnou organizační schopností a je respektován všemi členy týmu. Velení s ním dále na pozici zástupce velitele koriguje Ermine, jeden z nejzkušenějších členů.

Phoenix

7) Jaká je současnost týmu a jeho budoucnost?
V současnosti se snažíme o aktivní promo týmu a nábor, neustále také cvičíme, abychom se zdokonalili a některé věci si zautomatizovali a zařadili se tak mezi ty „lepší“ týmy. Je před námi nicméně ještě dlouhá cesta. Do budoucna bychom chtěli hlavně vyšší počet členů a vytvořit tak skupinu s širším taktickým využitím.

8) Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Na cvičení kolem Prahy a na větších akcích. A když se nepodaří na víkend vyjet, tak v nějaké pražské hospůdcena "týmové schůzi".

9) Nějaké airsoftové akce, na které opravdu rádi jezdíte?
Rozhodně bychom zde zařadili Protector, Lizzard, Bloody Sunrise, Dark Dawn, Kartelové války a další.

10) Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
Preferujeme vícedenní cvičení a větší vícedenní akce typu Protector a podobné. Nebojíme se ale ani různých experimentů a odboček od military, jako je například Stalker. Na akce jsme schopni vyrazit za řadové vojáky, ale i povstalce, Taliban a podobně.

11) Jako tým děláte společně i jiné činnosti než jen airsoft?
Vše, co k airsoftu tak nějak patří – přežití, ostré střelby, slaňování, sebeobrana. Dále i zcela neairsoftové záležitosti, kdy vyrážíme na tour de pub po Praze, tento rok chceme i vyrazit na vodu.

12) Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
Nábor stále běží v plném proudu, hledáme hlavně lidi na pozici Střelec a Pátrač. Co vše by měli splňovat se dozví na našich stránkách v sekci nábor.
 
13) Co holky a airsoft? Máte v týmu nějaké?
Nemáme, ale nebráníme se jim.

14) Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Je to celkové pojetí týmu, které máme a které není asi na první pohled tak patrné. Airsoft je pro nás našim hlavním koníčkem a myslíme to s ním hodně vážně, neustále se snažíme zdokonalovat, nabírat zkušenosti, upravovat naše taktiky, někdy to možná vypadá, že budujeme atomovou ponorku…

15) Pár slov na závěr?
Rádi v našich řadách uvítáme nové tváře nebo vyrazíme s jiným týmem do pole, ať už na cvičení nebo společnou akci. Více o nás na webu http://martenspraha.webnode.cz.

 

Za tým napsal Ermine - zástupce velitele


Vydáno: 18.1.2016 13:54 | 
Přečteno: 10054x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků