Fórum
Kategorie: AS Týmy

M.S.A.T. - Mercenaries Silesia Airsoft Team

M.S.A.T. - Mercenaries Silesia Airsoft TeamA nyní se představí velmi aktivní tým z Moravskoslezkého kraje.

Jméno vašeho týmu?
M.S.A.T. - Mercenaries Silesia Airsoft Team

Odkud jste?
No, tak různě, odsud a z tama :D, ale účastníme se akcí převážně v Moravskoslezském kraji a to akcí jak pro veřejnost, tak těch airsoftových.

Kolik máte členů a jaký je váš věkový průměr?
Aktuálně máme 14 členů + pár lidí v náboru. Věkový průměr bude zhruba kolem 22 let.

Jaké máte zaměření týmu, nebo nějaká stručná charakteristika?
V týmu neřešíme, kdo má jaký maskáč nebo zbraň, každý ať si hraje s čím chce. Jediné co se snažíme udržovat je týmová spolupráce, kooperace, proto se snažíme pořádat i různá týmová cvičení, kde se snažíme napodobovat reálné postupy například pro boje v budovách. Vzhledem k tomu, že většina z nás již není ve škole, ale musí chodit do práce, starat se o rodinu atd., což je důvod, proč se málokdy sejdeme v plném počtu. Zkrátka bereme airsoft hlavně jako koníček. Tým se ovšem postupem času rozvíjí a momentálně se nám naskytla možnost spolupráce s Vojenskou
Technikou Ironclad (VTI), takže vyrážíme na akce pro veřejnost, kde prezentujeme airsoft. Chceme, ať pro veřejnost nejsou airsoftoví hráči pouze "blbci s kuličkovkou" co z dlouhé chvíle běhají po lese a střílí po sebe. Dále se například účastníme airsoftového táboru, kde se začínajícím hráčům
snažíme předat něco z našich zkušeností, což je celkem zajímavá výzva, protože je to pro nás něco nového, co jsme doposud nedělali.

Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
Párkrát jsme se potkali na akci a po nějakém čase jsme se rozhodli založit tým. Tento tým byl oficiálně založen 11.11.2011.

Co váš velitel? Jaký je?
Jako zástupce velitele bych to měl asi vědět, že? :D Dle mého je to férový člověk, který má nějakou svoji vizi a tu se snaží uskutečnit. Ano, občas nastane nějaký konflikt, ale vždy se s ním dá rozumně domluvit.

Jaká je současnost týmu a jeho budoucnost?
Současnost, již byla nastíněná a do budoucnosti bychom chtěli pokračovat v akcích pro veřejnost, ať už tábory, či reprezentování airsoftu na akcích s VTI. No a samozřejmě se nadále chceme věnovat airsoftu, či spoluúčasti při organizování airsoftových akcí.

Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Náš tým je často možné potkat na akcích pořádaných "Henrym", jehož akce naleznete na stránce Airsoft Gods (http://www.airsoftgods.cz) nebo na stránce Airsoft Koalice (http://www.airsoftkoalice.cz), kde často vypomáháme s naším "homemade" Jägerem, případně můžeme prohodit pár slov na akcích, na kterých se vyskytuje VTI (https://www.facebook.com/IRONCLAD.VTI).

Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
Je nám to celkem jedno, záleží na co zrovna máme chuť - Search & Destroy, VIP, Team Deathmatch, Capture the Flag, či nějaká příběhová akce. Většina akcí, kterých se účastníme má limitovanou úsťovou rychlost (120-130 m/s nejčastěji, občas i akce s limitem do 170m/s pro AEG).

Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
Nové členy klidně uvítáme. Co by měli splňovat? Nejlepší by bylo, kdyby chtěli dělat i něco jiného, než airsoft, jak jsem již psal, účastníme se akcí pro veřejnost a lidé, kteří se nebojí reprezentovat airsoft pro veřejnost nebo lidé co by se stali vedoucím na táboře jsou vítáni. Zbraň nejlépe nějaký
AEG s úsťovkou 125m/s a pak klidně něco silnějšího, ať se nový člen nemá problem dostat s námi na akce. Jinak akce, na které převážně jezdíme nedovolují vstup na hřiště hráčům s HPAčky, tak ať nejste překvapení. Co se týče maskáčů, tak je nám to jedno (většina z nás má vz.95), hlavně
ať nám nějaký expert nedojde v teplákovce s mikinou..:D

Máte v týmu nějaké holky?
Někdy se tak někteří členové chovají :D, ale žádnou ženštinu v týmu aktuálně nemáme. Pokud si nějaká troufá mezi 14 chlapů, tak s tím problém nemáme. ;)

Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Určitě se něco najde, ale to co mě přijde zvláštní, tak může být pro někoho standart, takže ideálně s námi prohoďte pár slov na nějaké akci a sami poznejte jací jsme.

Pár slov na závěr?
Závěrem bych chtěl poděkovat za možnost prezentace našeho týmu skrz vaši stránku. Pokud jsme někoho zaujali, tak víc infa nebo našich fotek můžete naleznout na https://www.facebook.com/medrece případně pokud máte nějaký dotaz, tak se buďto ozvěte skrz výše zmíněnou stránku nebo piště na e-mail: medrece(zavináč)seznam.cz

Za M.S.A.T. - zástupce velitele Afli

 

Chcete také představit svůj airsoftový tým na Airsoft.cz? Tak pak koukněte ZDE, kde se dozvíte jak na to.


Vydáno: 6.2.2018 17:15 | 
Přečteno: 8557x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků