Fórum
Kategorie: AS Týmy

S.U.P.

S.U.P.Představí se nám další tým z Prahy.

Jméno vašeho týmu?
S. U. P. = Speciální Úderný Prapor

Odkud jste?
sobíme v Praze, ze které pochází většina členů.

Kolik máte členů a jaký je váš věkový průměr?
Aktivních členů máme 5. Další dva už tolik nechodí. Nejmladšímu členovi je 15 let, ostatní jsou nad dvacet i nad třicet let.

Jaké máte zaměření týmu, nebo nějaká stručná charakteristika?
Částečně se inspirujeme AČR. Výzbroj však neomezujeme. Jelikož velitel pracuje v bezpečnostním sboru, tak je inspirace i z tohoto povolání. Tým se dělí na 3 složky: pěší družstva, snipeři a tým pro boj v budovách. Cvičíme sebeobranu, manipulaci se zbraněmi a taktiky plus okrajově pořadovou přípravu. A taky točíme videa. Fungují zde i hodnosti a šňůry, které mají význam jakožto označení funkce v týmu a nebo na “slavnostnějších” akcích jako přijetí člena, nebo skládání zkoušek. Máme i vlastní “ústrojovou kázeň”, pod kterou se skrývá vlastně jen jak nosit nášivky a jaké barvy by mělo mít oblečení (není tolik omezující v podstatě je dost volná). Spíše doporučujeme kontaktovat velitele, který Vám rád sdělí podrobnější informace, jelikož je tým dost komplexní.

Jak jste se dali dohromady a od kdy fungujete?
Velitel s kolegou z práce založili tým v Říjnu roku 2014, od této doby probíhá nábor hlavně přes inzeráty.

Co váš velitel? Jaký je?
Velitelem je Blackburn, je druhým nejmladším členem týmu. Náš velitel je skvělý a ve všem nám dobře poradí. Navíc bere svoje povinnosti vážně a nikdy nic nehází na ostatní. Musel vymyslet strukturu týmu, pravidla, postupy, stará se i o výrobu nášivek a odznaků. A samozřejmě se stará i o naše webové stránky.

Jaká je současnost týmu a jeho budoucnost?
Tým v současné době nemá dostatek členů, aby mohl fungovat tak jak původně bylo zamýšleno. Základnímu družstvu chybí dostatek lidí (potřebujeme 7 lidí na družsvo). Počítáme i se sniper jednotkou, která bude mít význam především jako průzkum pro pěší družstvo. Do budoucna bychom chtěli nabrat více členů, aby tým fungoval tak, jak bylo původně zamýšleno a vybudovat tým, který bude na nějaké úrovni.

Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Zatím pouze v Praze a občas jezdíme i na Vysočinu.

Jaký typ airsoftových akcí preferujete?
Všechny, které jsou na úrovni, s limity úsťové rychlosti a předem připravenou organizací.

Jako tým děláte společně i jiné činnosti než jen airsoft?
Schzíme se v civilu jen tak, nebo probrat věci ohledně týmu a akcí. Natáčíme videa a chtěli bychom chodit jako tým i na střelnici. Samozřejmě trénujeme i sebeobranu.

Nabíráte či hledáte nové členy? Co by případně měli splňovat?
Ano, členy rozhodně potřebujeme. Přednostně na pozice pátrač, střelec, sniper pátrač a velitel družstva. Měli by mít aspoň nějaké nadšení pro tuto činnost, což znamená zdokonalovat se, docházet na tréninky a respektovat všechny kolem sebe a respektovat bezpečnost.

Co holky a airsoft? Máte v týmu nějaké?
Nemáme, ale rozhodně se tomu nebráníme, naopak by jsme to i uvítali.

Má váš tým nějakou zvláštnost, přednost, nebo prostě něco extra, co ho odlišuje od ostatních?
Snad jen to, že máme vlastní nášivky, odznaky i webové stránky plus youtube kanál, kde jsou videa z akcí a recenze. Co bychom mohli dodat, že v našem týmu jsou hodnosti, které označují funkci v týmu (šňůry se nosí také). Ještě bychom mohli dodat, že zvláštností je velitelovo zaměstnání, a proto se sebeobrana trénuje podle toho, jak to chodí v reálu a jsou trochu netradiční. Proto máme například v plánu i cvičení se štíty. Jsou zde i cvičení na samotné manipulace se zbraní, nebo pořadové přípravy při významnějších událostech (nábor, zkoušky, nebo přijetí člena).

Pár slov na závěr?
Na závěr bychom chtěli říct, že budeme rádi za každého člena, který by se i jen chtěl kouknout na trénink. Narovinu říkáme, že náš tým je, co se organizace týče, velice komplexní a každý člen je pro nás důležitý. Více informací najdete na stránkách kde naleznete i konktakt na velitele i odkaz na youtube kanál.

www.ast-sup.cz

Společně sepsali Blackburn a Tygrs


Vydáno: 8.2.2016 14:06 | 
Přečteno: 10794x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Poděkovaní
Díky moc dlouhou cestu máme ale to každý z nás co se věnuje Softu to rád podstoupím
TYGRS 1
, Máte potenciál
Zdar borci,
máte hodně cesty před sebou, ale pokud nebudete chtít usnout na vavřínech budete ji mít pořád 5 Někdy možná vysoké cíle, ale to je dobře. Spíš se k nim přiblížíte než když budou nízké. A co se mi líbí, že ten tým řešíte komplexně i s PR. Doufám, že o Vás ještě uslyšíme 10

PS: jen to všechno nenechávejte na veliteli. Nezdá se to, ale zabírá to fakt hodně času 10

Krokáč
Softu zdar
www.padasfm.cz

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků